طراحی بلاکچین اختصاصی


مدل کسب و کار آینده خود را با بلاکچین و تکنولوژی های غیرمتمرکز طراحی کنید!

اگر تخصص لازم را در زمینه کدنویسی ندارید اما به بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال علاقه مند هستید، سفارش طراحی بلاکچین اختصاصی در یک شرکت معتبر میتواند راهکاری سریع تر، ساده تر و به صرفه تر باشد.

در صورتی که خودتان بخواهید دانش فنی مورد نیاز برای این کار را بدست آورید، مدت زمانی طول میکشد و حتی در صورت کسب دانش لازم، کوین ها و توکن های توسعه داده شده توسط شما از کیفیت عملکرد قابل رقابت با توسعه دهندگان حرفه ای برخوردار نخواهند بود.

توسعه دهندگان ما صفر تا صد بلاکچین را توسعه داده یا با سفارشی سازی بلاکچین های موجود، یک بلاکچین اختصاصی متناسب با نیازهای شما ایجاد میکنند.


مزیت خدمات طراحی بلاکچین اختصاصی در شرکت دانش بنیان گیتی افروز

صرفا دسترسی به دانش فنی و ساخت ارزهای دیجیتال به معنی موفقیت پروژه شما نخواهد بود. مهم ترین بخش، خلق ارزش توسط کوین و توکن اختصاصی شما و متقاعد کردن مخاطبان برای استفاده از آن است. 

طراحی بلاکچین و کوین اختصاصی توسط تیم توسعه دهندگان ما با ارزیابی های دقیق شروع میشود تا بتوانیم مشخص کنیم که فناوری های غیر متمرکز در چه بخشی از کسب و کار شما ظرفیت خلق ارزش، حل چالش و ارائه راهکار را دارند. 

سپس، اجرای پروژه با بالاترین کیفیت و امنیت انجام خواهد شد به گونه ای که کوین شما ارزش لازم را برای ماین و خرید و فروش از دیدگاه مشتریان آن داشته باشد. 

طراحی بلاکچین اختصاصی


خدمات ما در زمینه توسعه بلاکچین:

مشاوره تخصصی بلاکچین:

ما ابتدا اهداف شما را بررسی نموده و مشخص میکنیم که آیا بلاکچین بهترین انتخاب برای نیازهای شماست. در غیر این صورت، راهکارهای دیگری را به شما پیشنهاد میدهیم.


طراحی بلاکچین اختصاصی:

تیم ما صفر تا صد پیاده سازی راهکارهای بلاکچینی اختصاصی برای دستیابی به اهداف کسب و کار را برایتان پیاده سازی میکنند.


قراردادهای هوشمند:

با اجرای الگوریتم ها و قراردادها در بستر بلاکچین به شما برای افزایش سرعت و امنیت معاملات کمک میکنیم. 


مزیت های بلاکچین برای کسب و کارها:

  • ساده تر و سریع تر شدن تراکنش ها با حذف واسطه ها
  • شفافیت معاملات به دلیل امکان مشاهده تغییرات بلاک ها توسط همه اعضا
  • عدم دستکاری و نفوذ هکرها به دلیل غیرمتمرکز بودن شبکه
  • ارتباط و یکپارچگی بین بلاک ها
  • افزایش دقت عملکرد با حذف نیروی انسانی در روند تایید“جهت طراحی بلاکچین اختصاصی و استفاده کامل از قابلیت های بلاکچین برای کسب و کارتان با ما تماس بگیرید.”


تماس و مشاوره

۰۴۴۳۳۳۸۸۱۷۵
۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲