ساخت توکن مینتبل ERC20 اتریوم

استاندارد و توکن ERC20 یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین استاندارد شبکه اتریوم است که در قراردادهای هوشمند این بلاکچین استفاده میشود. توکن های ERC-20 به سه دسته  تقسیم میشوند: توکن های پازیبل (Pauseable)، توکن با قابلیت حذف از شبکه (توکن سوزی) و توکن مینتبل (Mintable). توکن مینتبل ERC-20، توکنی است که با استفاده از آن، کاربران هر زمان که بخواهند میتوانند توکن مورد نیاز خود را تولید کنند. به دلیل مزایای بی نظیر این روش نسبت به استخراج توکن، ساخت توکن مینتبل ERC20 اتریوم به یکی از خدمات پرمخاطب عرصه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. 

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با بهره گیری از متخصصان مجرب در زمینه فناوری بلاکچین و ارز دیجیتال، با ساخت توکن mintable  بر بستر اتریوم، پاسخگوی این نیاز مشتریان است. 

ساخت توکن مینتبل ERC20 اتریوم

تفاوت توکن قابل استخراج (minable) و توکن مینتبل (mintable)

توکن قابل استخراج (minable)توکن مینتبل (mintable)
محدود بودن استخراج توکن بر اساس قوانین بلاکچینامکان ضرب نامحدود توکن
نیاز به انجام عملیات از پیش تعیین شدهلازم نبودن انجام عملیات خاص
نیازمند صرف هزینه و انرژی زیادبدون نیاز به هزینه و انرژی

ساخت توکن مینتبل ERC20 اتریوم در ICO

محدود بودن توکن ERC-20 در ICO برای برخی موسسات که نیاز به توکن های زیادی دارند مشکل ساز است. علاوه بر محدودیت، ممکن نبودن انتقال دارایی ها و یا افزایش سرمایه برای این مراکز مشکلات دیگری هستند که نیازمند راهکاری جدید است. جدای از این موارد، بالا بودن هزینه و انرژی لازم برای مزارع ارز دیجیتال و ماینرها موضوع دیگری است که ضرب توکن را به انتخابی بهتر بدل میکند. 

برای حل تمام این مشکلات، شبکه اتریوم توکن مینتبل ERC-20 در ICO اضافه کرده است تا کاربران بتوانند توکن منحصر به فرد مورد نیاز خود را ضرب نمایند. 

انواع دارایی های قابل ضرب با توکن مینتبل ERC-20 

ساخت توکن مینتبل ERC20 اتریوم
  • توکن ERC20
  • توکن ERC721
  • قراردادهای هوشمند برای انواع کسب و کارها
  • تولید دارایی های دیجیتال اختصاصی

پروژه های انجام یافته با ساخت توکن مینتبل ERC-20 اتریوم

  •  توکن امنیتی Dai
  • پیام رسان متن باز Status
  • پلتفرم واقعیت مجازی Decentraland