ساخت مارکت پلیس NFT مشابه دیسنترالند (Decentraland)

ساخت مارکت پلیس NFT مشابه دیسنترالند

با دنیای مارکت پلیس های واقعیت مجازی آشنا شوید!

بازی های مبتنی بر مارکت پلیس های واقعیت مجازی، همچون دنیای شبیه سازی شده با کامپیوترها هستند که کاربران میتوانند مشابه دنیای واقعی با هم در ارتباط باشند. کاربران به صورت آواتارهایی نمایش داده می شوند که میتوانند با سایر کاربران تعامل داشته باشند، خانه های خود را ساخته، بازی کنند و آثار هنری را به صورت NFT ها گردآوری نمایند. واقعیت مجازی و بازی های دیجیتال، شباهت بسیاری به هم دارند و معمولا هماهنگ با هم پیش میروند. این پلتفرم های گیمینگ، بیش از دو دهه است که وجود دارند و گیمرها سالانه مبالغ بسیاری را برای بدست آوردن سلاح و آیتم ها برای ماجراجویی های خود می پردازند.

مارکت پلیس دیسنترالند (Decentraland)، یک مثال برجسته از بازی های مارکت پلیس واقعیت مجازی است. که به شکل NFT در فضای کریپتو درآمده است جاییکه کاربران میتوانند بازی کنند، لذت ببرند و NFT بدست آورند. تبدیل شدن به مالک یک مارکت پلیس واقعیت مجازی، برابر است با منبعی عالی برای کسب درآمد و شما با استفاده از خدمات ما در زمینه ساخت مارکت پلیس NFT مشابه دیسنترالند میتوانید بخشی از این پلتفرم سودآور باشید.

decentraland-like-nft-development

دیسنترالند (Decentraland) چیست؟

دیسنترالند، یک پلتفرم غیرمتمرکز واقعیت مجازی است که مبتنی بر بلاکچین اتریوم ایجاد شده است. کاربران در این پلتفرم میتوانند آواتارهای خود را ایجاد نموده و از طریق بازی، محتواها و سایر فعالیت ها کسب درآمد نمایند. کاربران میتوانند زمین ها و املاک دیسنترالند را خریداری نموده کنترل کامل بر آنها داشته باشند. 

در دیسنترالند، توکن های غیرقابل تعویض به صورت زمین میباشند. هنگام شروع یک ترید، کمیسیونی توسط دیسنترالند به کاربر تعلق میگیرد، درصدی از مبلغ فروش در معامله مربوطه کسر میشود و با توجه به اینکه این پلتفرم مبتنی بر اتریوم عمل میکند، کاربران میتوانند هزینه های gas تراکنش ها را از طریق بازی بپردازند. دیسنترالند ترکیبی از بازی های مبتنی بر VR و مارکت پلیس NFT میباشد. 

decentraland-like-nft-development

امکانات مارکت پلیس NFT


لیکویدیتی
زمانیکه NFT ها به سرعت ترید میشوند، نقدینگی افزایش می یابد. NFT ها را میتوان به عنوان وثیقه برای وجه نقد جهت بدست آوردن سریع پول نگهداری نمود. امکان توسعه بازار دارایی های دیجیتال منحصر به فرد در NFT ها امکان پذیر است. 

تعاملی
استانداردهای NFT مانند توکن های ERC 721 و ERC 1155، امکان تعامل با چندین پلتفرم را خواهند داشت. هنگامی که یک پروژه جدید بر روی پلتفرم رونمایی میشود، برای کاربران قابل رویت شده و امکان ترید NFT ها در مارکت پلیس وجود خواهد داشت.

استانداردسازی
کارکرد NFT ها با بلاکچین عمومی به توسعه دهندگان این امکان را میدهد که استانداردهای رایج، قابل ارث بری و استفاده مجدد را توسعه دهند که با تمام NFT ها در ارتباط است. این موضوع، امکان استانداردسازی کالکتیبل هایی را که به شکل NFT نمایش داده میشوند مهیا میکند.  

امکان ترید
قابلیت تعامل پذیری NFT، امکان ترید آن ها را در چندین محیط و مارکت پلیس امکان پذیر میکند. این قابلیت، به صاحبان توکن های NFT اجازه میدهد تا از قابلیت هایی همچون ترید، باندل گذاری، مزایده و فروش در بازارها استفاده نمایند. 

مزیت های خدمات توسعه مارکت پلیس NFT دیسنترالند شرکت دانش بنیان گیتی افروز:

decentraland-like-nft-development

مالکیت

در بازی های سنتی، خریدها یک بار قابل انجام است و سرمایه گذاری ها قابل انتقال نیستند. اما در یک مارکت پلیس بازی مجازی که مبتنی بر NFT است، کاربران مالکیت خریدهای داخل بازی را بدست خواهند آورد. کاربران با استفاده از تکنولوژی بلاکچین، میتوانند محتواهای خریداری شده درون بازی را ذخیره نمایند و آنها را به سایر کاربران بفروشند. 

decentraland-like-nft-development

غیرقابل دستکاری

هنگامی که یک بازی سنتی شات داون میشود، تمام اطلاعات ذخیره شده در بازی حذف میشود. در حالیکه، در مارکت پلیس های NFT مانند دیسنترالند، اطلاعات در شبکه ی بلاکچین ذخیره میشوند و دارایی ها امکان تکرار، دستکاری و از بین رفتن ندارند.

decentraland-like-nft-development

تعامل پذیری

بازی های سنتی آنلاین صرفا بر روی پلتفرم های متمرکز فعال هستند. این در حالیست که مارکت پلیس های NFT مانند دیسنترالند، روی بلاکچین های مستقل فعالیت میکنند به عنوان یک فریمورک بک اند برای بازی های مرتبط میباشد. دارایی هایی که در یک بازی مجازی ارائه میشود را میتوان طوری توسعه داد. در این صورت، دارایی ها، در اکوسیستم های مختلف تعامل پذیر خواهند شد. 

decentraland-like-nft-development

کمیاب بودن

بازیکنانی که کالکتیبل های کمیاب و معتبر داخل بازی را گردآوری میکنند، قادر به دسترسی به اطلاعات تغییرناپذیر در شبکه بلاکچین NFT هستند. 

خدمات شرکت دانش بنیان گیتی افروز در زمینه ی توسعه مارکت پلیس NFT مشابه دیسنترالند

ما در شرکت گیتی افروز، بهترین خدمات توسعه مارکت پلیس NFT در ایران را ارائه میدهیم. ما در ساخت مارکت پلیس NFT مشابه دیسنترالند که یک پلتفرم واقعیت مجازی است، تخصص داریم. ما بازی های سفارشی را بر اساس نیاز مشتریان توسعه میدهیم.  تلفیق گرافیک سطح بالا و سیستم های AR/VR در بازی شما برای خلق تجربه کاربری عالی لازم است. بازی NFT مبتنی بر مارکت پلیس با تصویرسازی های زیبا توسط تیم طراحی و توسعه ما ایجاد شده و محصول نهایی شما به راحتی در بازار دیجیتال پیاده سازی میشود.