توسعه کیف پول ارز دیجیتال

مزیت توسعه کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

کیف پول ارز دیجیتال، نرم افزاری است که امکان کسب درآمد، کنترل و انتقال ارزهای مجازی را به کاربران میدهد. برخلاف بانک های فعلی یا کیف پول های جیبی که ارزهای فیزیکی را ذخیره میکنند، ارزهای دیجیتال را فقط میتوان به صورت تراکنش هایی روی شبکه بلاکچین ذخیره نمود. در صورت انتقال ارز دیجیتال به یک کیف پول مشخص، مالکیت آن ارز به آدرس اختصاصی کیف پول جدید منتقل میشود. توسعه کیف پول ارز دیجیتال ارز دیجیتال، برای تبادل اثربخش ارزهای دیجیتال ضروری است.

توسعه کیف پول دیفای

کیف پول دیفای، امکان تراکنش های همتا به همتا و مستقیم بر اساس قوانین قراردادهای هوشمند را بین طرفین و بدون دخالت شخص ثالث فراهم میکند. کاربران میتوانند با استفاده از کلیدهای خصوصی انحصاری بر سرمایه خود کنترل کامل داشته باشند. این کیف پول ها در برابر حملات سایبری ایمن هستند.

کیف پول های دیفای میتوانند به صورت وب، سخت افزاری، دسکتاپ و موبایلی باشند. نمونه های مشهور والت های دیفای میتوان به متامسک، مای اتر ولت، بیتگو و الکتروم اشاره کرد. والت های دیفای بیشترین امنیت را برای سرمایه و اطلاعات کاربران از طریق احراز هویت دو مرحله ای، فناوری چند امضائی و کیف پول های سرد ایجاد میکنند.

توسعه کیف پول ارز دیجیتال

خدمات ما در زمینه توسعه کیف پول اختصاصی

به عنوان یک شرکت پیشگام در صنعت مالی غیرمتمرکز یا DeFi، تخصص لازم برای پیاده سازی موفق پروژه طراحی و توسعه کیف پول ارز دیجیتال ارز دیجیتال شما را داریم. تیم ما در ابتدا نیازسنجی پروژه، سپس طراحی منحصر به فرد، ساخت کیف پول با امکانات سفارشی، ارزیابی و پیاده سازی آن در بازار را به صورت دقیق و با بالاترین استانداردها اجرا می نمایند. 

میتوانید از دانش، تخصص و مهارت فنی ما برای کسب مزیت رقابتی قدرتمند در بازار بهره مند شوید. خدمات توسعه کیف پول اختصاصی ارز دیجیتال ما، با قابلیت های وایت لیبل و سفارشی تمام نیازهای شما را برآورده میکند.  

توسعه انواع کیف پول

توسعه کیف پول دیفای

کاربران کنترل کاملی بر کلیدهای خصوصی و سرمایه های خود با استفاده از یک کیف پول غیرمتمرکز، امن و با کاربری آسان خواهند داشت. 

توسعه کیف پول دسکتاپ

یک متد بسیار موثر، ذخیره سازی سرد ارزهای دیجیتال میباشد که امنیت بیشتری نسبت به کیف پول های موبایلی و وب دارند. 

توسعه کیف پول سخت افزاری

نسبت به کیف پول های وب، امنیت بالاتری داشته و کارکرد ساده تری نسبت به کیف پول های کاغذی دارند. با این نوع کیف پول ها، فورک ها را نسبت به بقیه کیف پول ها میتوان بهتر مدیریت کرد.

توسعه کیف پول متمرکز

ما امنیت کلیدهای خصوصی کاربران شما را حفظ میکنیم تا با آرامش خاطر به ترید بپردازند. با وایت لیستینگ آدرس والت ها، از بابت تراکنش های قانونی بر روی این پلتفرم مطمئن خواهید بود. 

توسعه کیف پول اختصاصی سکه

خدمات ما شامل بیتکوین، اتریوم و سایر راهکارهای توسعه کیف پول تک ارزی خواهد بود که بتوانید تمام فرآیندهای کسب و کار خود را با خیال راحت و بدون دردسر انجام دهید. 

توسعه کیف پول مولتی کارنسی

کیف پول مولتی کارنسی توسعه داده شده توسط تیم ما، ذخیره سازی امن چندین دارایی ارز دیجیتال را به صورت یکجا برای کاربران تسهیل میکند. این کیف پول، شمار زیادی از کوین ها و توکن های ارز دیجیتال را پشتیبانی میکند. 

توسعه کیف پول موبایلی

با افزایش ترید موبایلی، به شما اطمینان میدهیم که توسعه کیف پول اختصاصی توسط تیم ما با انواع پلتفرم های اندروید و iOS سازگار خواهد بود. جدیدترین امکانات با بالاترین امنیت و بهترین تجربیات کاربری در دسترس شما خواهد بود. 

توسعه کیف پول وب

ما مدیریت امن تمام دارایی های کاربران را با یک کیف پول وب دارای قابلیت های پشتیبانی از چندین ارز، امنیت بالا و رابط کاربری ساده اجرا میکنیم.  

توسعه کیف پول ترون

ما کیف پول های اختصاصی مبتنی بر ترون برای استارتاپ های کوچک و سازمان های معتبر جهت مدیریت TRX که ارز بومی ترون است ایجاد میکنیم.

توسعه کیف پول ارز دیجیتال وایت لیبل

توسعه کیف پول ارز دیجیتال

اولین گام های خود را در این صنعت پر رقابت با استفاده از راهکارهای توسعه کیف پول ارز دیجیتال اختصاصی ما بردارید. این کیف پول در استارتاپ ها و سازمان ها نیز کاربرد خواهد داشت. مزیت خدمات طراحی و توسعه کیف پول ما برای مشتریان، عملکرد عالی، کاربرد آسان، امنیت بالا و نیز تخصص فنی تیم ما خواهد بود.

اولین گام های خود را در این صنعت پر رقابت با استفاده از راهکارهای توسعه کیف پول ارز دیجیتال اختصاصی ما بردارید. این کیف پول در استارتاپ ها و سازمان ها نیز کاربرد خواهد داشت. مزیت خدمات طراحی و توسعه کیف پول ما برای مشتریان، عملکرد عالی، کاربرد آسان، امنیت بالا و نیز تخصص فنی تیم ما خواهد بود.

قابلیت های کیف پول وایت لیبل مولتی کارنسی

 • قابلیت ترید در بازارهای OTC

ترید OTC ، امکان ترید مستقیم دارایی ها بین کاربران مختلف را فراهم میکند. تراکنش ها کاملا امن و با کمترین تاخیر اتفاق می افتند. 

 • سفارشی سازی صفحه اصلی

ما این قابلیت را برای کاربران ایجاد نموده ایم که بتوانند در میان ارزهای موجود جستجو نموده و ارز دلخواه خود را به صفحه اصلی اضافه نمایند. 

 • نرخ های تبدیل اتوماتیک

کاربران میتوانند حساب های خود را در هر زمان مشاهده نمایند و پول خود را به ارزهای فیات رایج مانند USD، GBP، AUD و غیره تبدیل نمایند. 

 • امنیت چند لایه ای

ما یک زیرساخت بسیار امن برای ارسال، دریافت و ذخیره سازی همزمان چندین دارایی دیجیتالی ارائه میدهیم. 

 • مدیریت آسان پورتفوی

کاربران میتوانند کنترل کاملی بر تراکنش های خود داشته و تاریخچه تراکنش های خود را به سرعت مشاهده نمایند. 

 • رابط گرافیکی کاربر پسند

تریدرهای آماتور و حرفه ای، هر دو از کاربری آسان پلتفرم ما راضی خواهند بود. 

 • احراز هویت KYC

با استفاده از قابلیت احراز هویت KYC مبتنی بر منطقه جغرافیایی، یک پایگاه کاربران قانونی و معتبر ایجاد میکنیم. این قابلیت به شما اطمینان می بخشد که سرمایه کاربران در کیف پول های بسیار امن ذخیره می شود. 

 • پیشگیری اتوماتیک از پرداخت های تکراری

پرداخت های تکراری توسط کیف پول به صورت خودکار شناسایی شده و سریعا رد می شوند تا از هرگونه تراکنش اصلاحی پیشگیری شود. 

 • بهبود محرمانگی

با استفاده از خدمات کیف پول وایت لیبل ما، کلیدهای خصوصی به عبارت های رمزی ۱۲ کلمه ای محرمانه تبدیل می شوند که امنیت بالایی خواهند داشت. 

 • فروش رمزارزها

کاربران میتوانند به سادگی ارزها را از طریق کیف پول های خود به فروش برسانند و پول ارسال شده به کارت های اعتباری شان را با کمترین دیرکرد دریافت نمایند. 

 • خرید رمزارزها با کارت اعتباری

کاربران میتوانند انواع ارزهای دیجیتال دلخواه خود را با کارت اعتباری و طی تراکنش های امن خریداری نمایند.

 • قابلیت چت هنگام تراکنش ها

با استفاده از قابلیت چت اختصاصی، اطمینان میدهیم که کاربران به سرعت بتوانند دارایی های دیجیتال خود را بدون جستجوی خدمات پلتفرم صرافی تبادل نمایند. 

 • اتصال API به صرافی های ارز دیجیتال

با اتصال امن به API توسط صرافی های ارز دیجیتال برجسته در بازار، به شما اطمینان میدهیم که کاربران بتوانند خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود را به سادگی و بدون ترک پلتفرم انجام دهند. 

 • مولتی کوین و مولتی Asset

ما از توکن های بیتکوین، اتریوم و ERC20 پشتیبانی میکنیم. همچنین، بر اساس نیازهای کسب و کار شما به یکپارچه سازی آلت کوین ها و توکن های متعدد میپردازیم. 

 • پیشگیری خودکار از پرداخت های تکراری – NFC

تبادل سریع دارایی های دیجیتال بین کاربران مختلف بواسطه ی تگ NFC انجام می شود. پس از فشردن آن توسط فرستنده، میتواند تراکنش را با وارد کردن جزئیات کیف پول خریدار پردازش نماید. 

 • سازگاری با انواع پلتفرم ها

راهکار وایت لیبل ما با انواع پلتفرم ها مانند اندروید، iOS، ویندوز و لینوکس سازگار است. ما یک زیرساخت امن و انعطاف پذیر برای کاربران خود مهیا میکنیم که قابلیت دسترسی مداوم خواهد داشت. 

مزیت های کیف پول مولتی کارنسی

مولتی کارنسی

صدها ارز دیجیتال مختلف ایجاد شده اند. هر یک آنها زیرساخت، اکوسیستم و هدف منحصر به فردی دارند. اگر شما مایل به استفاده از ارزهای مختلف هستید، کیف پول مولتی کارنسی این امکان را میدهد به چند ارز در یک کیف پول دسترسی داشته باشید.

شناسایی پرداخت های تکراری

پرداخت های تکراری، دلیل عدم پذیرش تراکنش های اصلاحی در سیستم های رمزارزها هستند. با پروتکل اعتبارسنجی دوعاملی، کلیدهای کیف پول های خصوصی بسیار امن خواهند بود.  
 

خروج خودکار از سشن ها

برای افزایش امنیت، هر سشن به صورت خودکار خارج میشود. ورود بعد از بازه زمانی مشخصی شروع می شود. به این ترتیب، امنیت سرمایه و حساب کاربری شما حفظ میشود. 

سرمایه گذاری بدون تورم

هر ارز دیجیتال بعد از رسیدن به ارزش مشخصی، شامل این قابلیت میشود. بدلیل آنکه مقدار ارزهای دیجیتال از میزان مشخصی بیشتر نخواهند شد، قابلیت آن را دارند که از تورم در امان باشند.

چرا به یک شرکت توسعه دهنده کیف پول اختصاصی نیاز دارید؟

توسعه کیف پول ارز دیجیتال

برخی از ویژگی های اساسی که توسط توسعه دهندگان متخصص ما ارائه می شود:

 • ایجاد و مدیریت کلیدهای خصوصی
 • ایجاد آدرس کیف پول
 • ایجاد عبارت های یادآور (Mnemonic Phrase)
 • ساخت آدرس برای دریافت ارزهای دیجیتال
 • بررسی تاریخچه تراکنش
 • کنترل مانده حساب ها

سوالات متداول

کیف پول دیفای چیست؟

جزو کیف پول های non-custodial هستند که کاربران میتوانند کنترل کامل و بدون محدودیت بر کلیدهای خصوصی و سرمایه های خود داشته باشند. این کیف پول ها قدرت بانکداری را به صورت اختصاصی به هر یک از کاربران انتقال میدهند.

دلیل محبوبیت کیف پول های دیفای چیست؟

این کیف پول ها، در حال برداشتن گام های سریعی هستند که با تثبیت یک اکوسیستم مالی شفاف بتوان دسترسی بهتری توسط هر شرکت کننده و بدون دخالت هیچگونه مقام مرکزی برداشت.

کیف پول ارز دیجیتال چگونه کار میکند؟

کلید خصوصی فرستنده، لازم است با آدرس عمومی دریافت کننده مطابقت داشته باشد. فرستنده با ارسال دارایی های دیجیتال خود، مالکیت آنها را به آدرس کیف پول گیرنده منتقل میکند که کوین ها را پرداخت میکند.

توسعه کیف پول ارز دیجیتال اختصاصی چقدر طول میکشد؟

بستگی به قابلیت های کیف پول دارد. یک کیف پول وایت لیبل، گزینه ای ایده آل است، زیرا موجب صرفه جویی فراوان در زمان و هزینه توسعه نسبت به حالتی می شود که توسعه کیف پول از صفر انجام شود.

آیا میتوانم چند ارز را در یک کیف پول ذخیره نمایم؟

بله، هر تعداد ارز دیجیتال را میتوان در یک کیف پول مولتی کارنسی ذخیره نمود. کیف پول ما از چندین ارز اصلی مانند بیتکوین، اتریوم، بیتکوین کش و توکن های ERC20 پشتیبانی میکند. 

راهکارهای تامین امنیت کیف پول به چه صورت است؟

امنیت کیف پول شما با گام هایی مانند احراز هویت بیومتریک، کیف پول چند امضایی، احراز هویت چندعاملی و دسترسی های دارای رمز عبور قابل ارتقا خواهد بود.

تفاوت بین کیف پول گرم و سرد چیست؟

کیف پول گرم به صورت آنلاین عمل میکند، زیرا به صورت مستقیم به اینترنت متصل است و کلیدهای خصوصی به صورت دیجیتالی ذخیره می شوند. به عبارت دیگر، یک کیف پول سرد به اینترنت متصل نبوده و کلیدهای خصوصی به صورت آفلاین ذخیره میشوند. 

روش کسب درآمد از دیفای به چه صورت است؟

کسب درآمد از دیفای با ارسال مقداری اتریوم به آدرس کیف پولتان امکان پذیر است. مقداری از اتریوم را برای پرداخت هزینه های گس مربوط به استفاده از شبکه کنار بگذارید. شما میتوانید اتریوم خود را در پروتکل های برتر وام دهی دیفای بر اساس نرخ علاقه مندی و دارایی های پیشنهاد شده توسط هر کدام سرمایه گذاری کنید. 

آیا دیفای دارای امنیت است؟

دیفای نسبت به اقتصاد سنتی دارای امنیت بالاتری است، زیرا وجود چندین واسطه را حذف میکند. شما با ارزیابی پلتفرمی که در آن سرمایه گذاری میکنید، ارزیابی تیم محصول و عدم سرمایه گذاری بیش از ظرفیت خود میتوانید گام های موثری بردارید.
با توجه به اینکه اکثر کاربردهای دیفای در مراحل اولیه هستند، هیچ تضمینی برای سپرده های شما وجود ندارد. و این بستگی به هر کاربر دارد که امنیت دارایی های خود را هنگام استفاده از تکنولوژی های پیشرفته شناسایی نماید.

توسعه کیف پول ارز دیجیتال

چرا شرکت گیتی افروز را برای طراحی کیف پول انتخاب نمایید؟

 • پیشگام در پیاده سازی فناوری های نوآورانه پس از تحقیقات فراوان و شناسایی قابلیت های جدید
 • تمرکز بر ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان با راهکارهای سفارشی و نوآورانه
 • همراهی شما توسط توسعه دهندگان مجرب و متخصص در کل فرآیند برای ارائه محصولی فراتر از انتظارات شما
 • آشنایی کامل تیم به این بازار و ارائه کیف پول اختصاصی برای پیاده سازی کسب و کارهای جدید 


تماس و مشاوره

۰۴۴۳۳۳۸۸۱۷۵

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲