ساخت توکن ERC827

توکن ERC827 افزونه توکن ERC20  است که انتقال توکن و طلاعات در بستر بلاکچین را بهینه میکند. در واقع، این توکن بر روی چارچوب اصلی استاندارد ERC20 و  به منظور بهبود عملکرد های آن ساخته شده و نقش مهمی در ساخت توکن های جدید دارد. با توجه به مزایای موجود، ساخت توکن ERC827 بر بستر اتریوم از خدمات ضروری عرصه توکنیزاسیون است.

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، برترین توسعه دهنده فناوری بلاکچین و ارز دیجیتال، با بهره گیری از متخصصان مجرب، خدمات گسترده ای در این زمینه ارائه میدهد. 

مزایای سفارش ساخت توکن ERC827 

ساخت توکن ERC827
  • بهینه سازی فرایند انتقال اطلاعات و توکن با استفاده از قراردادهای هوشمند
  • تسهیل کد نویسی مورد نیاز نسبت به ERC20 
  • امکان انتقال توکن به شخص ثالث
  • حل مشکل توکن های باقی مانده در قراردادهای هوشمند
  • ذخیره اطلاعات بر روی بلاکچین حین عملیات انتقال توکن

سفارش ساخت توکن اختصاصی ERC 827 بر بستر اتریوم

امروزه، در دنیای دیجیتال، شبکه بلاکچین اتریوم، با ویژگی ها و امکانات بی شمار، به شبکه ای محبوب تبدیل شده است. استانداردهای توکن این شبکه مانند ERC-20 از جمله امکانات منحصر به فرد این شبکه به حساب می آید. توسعه دهندگان این شبکه، به منظور کاربردی تر کردن این استاندارد محبوب، به طور مداوم این توکن را به روزرسانی کرده و افزونه های جدیدی به آن می افزایند. یکی از افزونه های پر کاربرد معرفی شده برای ERC-20، توکن ERC827 نام دارد. توکن ERC827 علاوه بر پشتیبانی از تمام عملکردهای توکن محبوب  ERC 20، عملکرد های تعریف شده آن را بهبود میبخشد.

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، توسعه دهنده برتر فناوری بلاکچین در کشور، به منظور تضمین سود دهی و توسعه کسب و کار مخاطبان ارز دیجیتال، ساخت این توکن را در لیست خدمات خود قرار داده، و با قبول سفارش ساخت توکن اختصاصی ERC827 بر بستر اتریوم، پاسخگوی نیاز مخاطبان خود است.