توسعه NFT

خدمات توسعه NFT، بازی های مبتنی بر بلاکچین وکالاهای قابل جمع آوری

توکن های غیرقابل تعویض که با نام های توکن غیرمثلی یا NFT نیز شناخته میشوند، موجب قدرتمندی بیشتر صنایع بزرگ متکی به خلاقیت و نوآوری میشوند. راه اندازی و توسعه NFT، شمار زیادی از صنایع فعال را برای ارتقای کسب و کارشان در این بازار ترغیب می نماید.

ما چه خدماتی را در زمینه توسعه NFT ارائه میدهیم؟

هنر و انواع بازی ها جزو صنایع پرمخاطب در بازار NFT هستند که توسعه NFT را افزایش میدهند. در سال ۲۰۲۱، بازار NFT بر روی اتریوم به دلیل قابلیت هایی همچون ایجاد، فروش و تبدیل انواع آیتم های دیجیتال مانند بازی ها، آثار هنری، مجسمه، مزارع، شخصیت ها، ویدئوها، موسیقی و … با سرعت فراوانی رشد نمود. که نتیجه آن، جذب شمار بسیاری از کالکتورها، تریدرها و پروژه های خلاقانه است. 

nft-development

توسعه پلتفرم NFT:

توسعه پلتفرم توکن غیر قابل معاوضه ( NFT)، موجب توکنیزاسیون کالاهای قابل جمع آوری (Collectibles) به دارایی های دیجیتال می شوند. هر توکن قابلیت های منحصر به فرد خود را دارد، که قابل تبدیل و معاوضه نیست. پروتکل استاندارد ERC-721 اتریوم، برای توکن های NFT متداول است که غیر قابل تعویض بوده و ERC 1155، موجب ایجاد توکن های نیمه مثلی (semi-fungible) می شود که جدید هستند. 

nft-development

توسعه NFT هنری:

هنرمندان نقش مهمی در توکنیزاسیون آثار هنری NFT با امضای خود دارند. آثار هنری دیجیتال، به واسطه ی AR/VR در حال ترند شدن در بازار NFT هستند. این تکنولوژی موجب منحصر به فرد شدن هنر و کسب جایگاه در این بازار میشود. آثار هنری دیجیتال، نقطه عطفی برای اوج گرفتن بازار NFT هستند.

nft-development

طراحی مارکت پلیس NFT:

مارکت پلیس NFT یا NFT marketplace یک بازارهایی سودآور برای توسعه کسب و کار در بازار ارزهای دیجیتال است. قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد NFT، برای بسیاری از کسب و کارها دارای مزیت بوده و منجر به موفقیت در بازار می شود. وبسایت خرید و فروش NFT، توکن های NFT را برای کالکتیبل های منحصر به فرد مانند آثار هنری، بازی ها و مزرعه مجازی ارائه می دهد که منجر به جذب مخاطبان بسیاری را به سمت این محیط مجازی میشود. گیمرها و دوستداران تفریح، مخاطبان اصلی این بازار خرید و فروش توکن های منحصر به فرد هستند.

nft-development

ساخت توکن برای بازی ها

دارایی های مجازی بازی ها، قوائد منحصر به فردی با دارایی های کمیاب مانند شخصیت ها، سلاح ها و بلیط ها جهت ارتقا ارائه میدهند. این دارایی ها غیرقابل تعویض بوده یعنی دارایی به کار رفته در یک بازی را نمیتوان در سایر بازی ها استفاده نمود. دارایی های NFT لیست شده، مورد تایید توسعه دهندگان بازی جهت استفاده در بازی می باشند. توسعه دهندگان میتوانند یک شخصیت منحصر به فرد را جهت کسب درآمد در NFT لیست نمایند.

nft-development

ساخت توکن های NFT در صنعت مد و پوشاک

ان اف تی (NFT) با اکسسوری های منحصر به فرد توکنیزه شده خود، در صنعت مد به شهرت فراوانی دست یافته است. اکنون مشتریان میتوانند مالکیت اکسسوری های خود و کالاهایی مانند جواهرات را به صورت دیجیتال تایید نمایند که ریسک کلاهبرداری را نخواهد داشت. همچنین مشتریان میتوانند به اطلاعاتی مانند مکان ساخت، مالک دارایی و غیره دسترسی داشته باشند.

nft-development

توسعه پلتفرم وام دهی NFT

در اینجا NFT به عنوان یک دارایی عمل میکند که به شما امکان قرض گرفتن پول با نگه داشتن توکن های NFT به عنوان وثیقه برای پول امانت داده شده می باشد. این پلتفرم هنگامی که مشتری قرض را در یک قرارداد هوشمند قبول میکند، توکن NFT را نگه میدارد. توکن NFT وثیقه شده بعد از پرداخت مبلغ قرض مشخص در قرارداد هوشمند، آزاد میشود. این یکی از قابلیت های مهم NFT است که امکان تامین سرمایه سریع را به شما میدهد.

nft-development

توسعه پلتفرم NFT اختصاصی صرافی

طراحی پلتفرم صرافی NFT توسط تیم تخصصی شرکت گیتی افروز، امکانات بیشماری ارائه میدهد که کاربران بتوانند به ترید و تبادل توکن های NFT بپردازند. امنیت این پلتفرم بر پایه ی فناوری بلاکچین میباشد و شمار زیادی از توکن های NFT موجود در بازار را ارائه میدهد. این پلتفرم برای شمار نامحدودی از توکن های ترند در بازار، با قابلیت یکپارچه سازی مارکت پلیس های Third Party در دسترس است.

nft-development

توسعه ان اف تی برای دنیای ورزش

یادبودهای ورزشی یکی از مورد استقبال ترین کالاهای قابل جمع آوری (کالکتیبل ها) در این بازار هستند. ورق های بازی، دارایی ها، امضاها، ویدئو کلیپ ها و غیره جزو دارایی های منحصر به فردی هستند که میتوانند به عنوان توکن های غیرقابل معاوضه توکنیزه شوند. این امر، شمار زیادی از مخاطبان جهانی با نرخ بالای خرید را جذب NFT میکند.

nft-development

ساخت NFT در دنیای ورزش های فانتزی

ورزش های فانتزی جزو بازی هایی هستند که درخواست بازیکن نموده و یک تیم را شکل داده و برای کسب درآمد واقعی بازی میکنید. این جریان، درآمد و ترافیک بسیاری را از بازار به سمت شما روانه میکند. توسعه NFT برای ورزش های فانتزی توسط تیم ما موجب تغییر کل سیستم از طریق توکنیزه کردن تیم ها و بازیکن ها با توکن های NFT می شود که هر کاربر میتواند درخواست یک بازیکن، تیم یا شرکت کننده توکنیزه شده در مسابقات را جهت کسب درآمد واقعی داشته باشد.

nft-development

توسعه توکن های غیر قابل تعویض برای املاک و مستغلات

توکن های غیرمثلی، صنعت املاک را از طریق ایجاد زمین های مجازی و شخصی به سطح بالاتری ارتقا میدهد. توکنیزه کردن زمین مجازی و لیستینگ خودتان در بازار، درخواست هایی را از سمت مخاطبان علاقه مند برای زمین شما ایجاد میکند. طراحی داخلی در دنیای واقعی و دیجیتالی شدن با NFT، مخاطبان علاقه مند به NFT شما را گردهم می آورد که در نهایت موجب کسب درآمد هرچه بیشتر شما می شود. 

nft-development

NFT برای توسعه زیرساخت

شما میتوانید زیرساخت منحصر به فردی برای دارایی خود توسعه داده و آن را توکنیزه نمایید. زیرساخت NFT ما، شامل طراحی های داخلی، معماری و غیره می شود. این موضوع، شمار زیادی از صنایع را جهت مشارکت در پلتفرم شما جهت توسعه توکن NFT خودشان جذب مینماید.

nft-development

صرافی همتا به همتا (P2P) برای NFTها

پلتفرم صرافی NFT همتا به همتا، تریدینگ NFT ها را سودآور و امکان پذیر مینماید. پلتفرم ما یک تجربه کاربر پسند و امن برای مالکان NFT ارائه میدهد. همچنین، با تثبیت انجمن NFT امکان رشد بیشتر را فراهم میکند. ترافیک بالا در یک صرافی NFT، ما را ترغیب نمود تا یک پلتفرم صرافی P2P از طریق یکپارچه سازی والت های Third Party ارائه دهیم که امکان ترید شمار زیادی از NFT ها را مهیا میکند.

nft-development

ساخت توکن های NFT در زمینه موسیقی و هنر

توکن های غیرقابل تبدیل در موسیقی، فرصتی عالی برای موزیسین ها می باشند. موزیسین ها میتوانند با NFT، آثار خود را در بازار رمزنگاری کنند.

nft-development

NFT برای دامین ها

خدمات نام دامنه غیر متمرکز ما به کسب و کارها امکان میدهد تا توجه لازم را دریافت کنند. سیستم نام گذاری اتریوم به کاربران امکان تبادل آدرس خود را با استفاده از توکن های اختصاصی شان فراهم مینماید که یک نام دامنه انحصاری است. دامنه‌های ETH امر خرید و فروش را آسان‌تر می‌کنند.

nft-development

NFT ویدئوها

محتواهای ویدئویی اختصاصی مانند موزیک ویدئوها و لحظات ویژه ورزشی را میتوان با ویدئو کلیپ های NFT.NBA توکنیزه کرد و توکن های بازیکنان محبوبیت بسیاری در گردش توکن های NFT بدست می آورند.

nft-development

ساخت NFT برای حق اشتراک محتوا

پلتفرم NFT را توسعه می دهیم که به افراد مشهور و سلبریتی ها این امکان را میدهد تا محتواها، تصاویر و ویدئوهای خود را تبدیل به توکن نموده و از طریق عضویت به عموم ارائه نمایند. به طوری که کاربران برای مشاهده محتواها لازم است مبلغی را پرداخت نمایند. 

nft-development

توسعه IPO (عرضه اولیه پوستر)

یکی از روش های رایج برای جذب سرمایه در پلتفرم NFT جهت پیاده سازی کسب و کار NFT شما، توسعه IPO یا عرضه پوستر NFT است که خرید پوستر را تسهیل مینماید. توسعه توکن اختصاصی برای خرید پوستر، فرصت هایی برای جذب سرمایه از طریق  توکن های کاربردی (Utility Tokens) فراهم می نماید. پوسترهای NFT، دارای QR Code و استیکر NFC خواهند بود که امکان اتصال به بلاکچین در Etherscan را خواهند داشت.

nft-development

توسعه NFT کراس چین (Cross Chain)

قابلیت های کراس چین را برای مارکت پلیس NFT شما پیاده میکنیم تا بتوانید NFT را به صورت یکپارچه در تمامی شبکه های بلاکچین انجام دهید. شبکه چند زنجیره ای پولکادات، امکان اتصال به شبکه های بلاکچین Web3 را به ما میدهد. این قابلیت امکان لیست کردن و ترید تعداد زیادی NFT را در شبکه های مختلف بلاکچین فراهم می نماید.

nft-development

اقتصاد مالی غیرمتمرکز و توکن های غیر قابل معاوضه

NFT ها جزو پلتفرم های در حال ترند هستند که در دنیای اقتصاد غیرمتمرکز در حال تبلیغ و معرفی شدن هستند. NFT ها شاهد میلیون ها دلار فروش در هفته اول بودند. دیفای (Defi)، لیکوییدیتی یا نقدشوندگی توکن های غیر قابل تعویض را افزایش میدهد. و موجب میشود تا NFT ها از یک طرح گرانقیمت به سرمایه های قابل ترید تبدیل شوند.

توکن های غیر قابل تعویض را همچنین میتوان به عنوان وثیقه برای معاملات ارائه داد. در بیمه، هر قرارداد برای ترید در یک بازار ثانویه به NFT تبدیل می شود. توکن های غیر قابل تبدیل، از طریق سرمایه گذاری های هیجان انگیز ترید در آینده موجب رشد قابل توجه می شوند. تمرکز دیفای عمدتا بر روی ارتقای بازارهای مالی است. اکوسیستم دیفای، دارایی های NFT مانند زمین های غیرمتمرکز، املاک و کالاهای قابل جمع آوری را به دارایی های رمزی که به صرفه و مورد پذیرش افراد زیادی هستند، تبدیل می نماید.

nft-development

خدمات توسعه NFT در شرکت دانش بنیان گیتی افروز:

پلتفرم توسعه توکن که ما ارائه می دهیم در برابر ترافیک زیاد و مشکلات احتمالی بسیار قدرتمند است. همچنین، امنیت پلتفرم بسیار بالا بوده و یک تیم پشتیبانی قدرتمند به صورت ۲۴ ساعته مشکلات احتمالی شما را مدیریت میکنند. همانطور که فناوری بلاکچین به شفافیت مشهور است، فرآیند توسعه تیم ما نیز کاملا مشخص و شفاف خواهد بود. 

یک تیم متخصص به تحلیل نیازمندی های شما پرداخته و یک رابط کاربری تعاملی برای تجربیات کاربری بهتر طراحی میکنند. ما پروژه ها را بر اساس نیازهای شما برنامه ریزی خواهیم نمود. 

تیم توسعه با یکپارچه سازی API و کیف پول ها، بهترین تجربیات کاربری را برای مشتریان ارائه میدهند. پیاده سازی پلتفرم شما به موقع و بدون تاخیر انجام خواهد شد.

سوالات متداول

توکن غیر قابل معاوضه چیست؟

NFT ها، نماد دیجیتالی دارایی های منحصر به فرد در یک محیط غیر متمرکز هستند. 

فرق بین توکن غیرقابل معاوضه و قابل معاوضه چیست؟

توکن های قابل تبدیل را میتوان با هم معاوضه نمود، زیرا ارزشی مشابه دارند. توکن های غیرقابل تبدیل را به دلیل استانداردها و ویژگی های منحصر به فرد نمیتوان معاوضه نمود.

منظور از NFT در ارزهای دیجیتال چیست؟

NFT ها توکن های منحصر به فردی هستند که نشان دهنده ی تبدیل دارایی های فیزیکی منحصر به فرد مانند آثار هنری، مجسمه ها و سایر کالاهای قابل جمع آوری (Collectibles) به دارایی های دیجیتال در دنیای کریپتو هستند.

هزینه توسعه NFT چقدر است؟

هزینه ساخت NFT به نوع دارایی، قدرتمند بودن پلتفرم و هزینه GAS آن بستگی دارد.