پلتفرم توسعه توکن NFT

با پلتفرم توسعه توکن NFT، خلاقیت و منحصر به فرد بودن خود را در دنیای مجازی به نمایش بگذارید!

چرا پلتفرم توسعه توکن NFT در مارکت پلیس اهمیت دارد؟

توکن های NFT، قراردادهای دیجیتالی هستند که با دارایی های منحصر به فرد ملموس و ناملموس ایجاد می شوند. این مارکت پلیس، ظرفیت فراوانی برای موفقیت تولیدکنندگان محصولات دارای امضا دارد. آثار هنری و بازی ها، دو دسته اصلی هستند که فرصت رشد فراوانی در حوزه توسعه توکن های غیرقابل تعویض دارند. کلکسیون دارایی های منحصر به فرد در دنیای مجازی، شور و شوق فراوانی را در علاقه مندان ایجاد میکند.

تقاضای بالا برای NFT ها در کنار ماهیت منحصر به فرد آنها، موجب جذب گیمرها، کلکتورها و سرمایه گذاران بسیاری شده که از این زمینه به درآمد خوبی رسیده اند.

NFT ها با یکی از دو استانداردهای توکن اتریوم نوشته میشوند (ERC-721 و ERC-1155). اتریوم با ارائه بلوپرینت هایی برای توسعه دهندگان نرم افزار به پیاده سازی NFTها کمک نموده و این اطمینان را ایجاد میکند که خدمات صرافی و کیف پول نیز در نظر گرفته می شود. شهرت و اعتبار NFT ها بدلیل در نظر گرفتن مالکیت معنویی و فکری دارایی هایی همچون آثار هنری اصیل و توکن های بازی در حال افزایش می باشد. همچنین، امکان معرفی دارایی های واقعی مانند سهام و املاک در بازار NFT مهیا است. 

استانداردهای NFT (توکن غیر قابل تعویض)

ERC721

این استاندارد، یکی از اولین استانداردها برای نمایش دارایی های دیجیتال غیر قابل تعویض است. ERC721، یک استاندارد قابل توارث قرارداد هوشمند سالیدیتی است. ERC721، نقشه ای از آدرس های منحصر به فرد است که نشان دهنده هویت مالک آن است. این استاندارد همچنین، روشی برای کسب مجوز انتقال دارایی ها را ارائه میدهد. 

ERC1155

ERC1155، ایده نیمه تعویض پذیر بودن (semi-fungability) را در دنیای NFT ارائه میدهد. با استاندارد ERC1155، آیدی ها نشانگر دارایی های تکی نیستند بلکه دسته ای از دارایی ها را نمایش میدهند. فاکتور اصلی در ERC1155، ماهیت انتقال پذیر بودن است. کاربران لازم نیست هر بار آدرس توکن مدنظر خود را انتخاب نمایند تا بتوانند چندین دارایی از یک نوع را خریداری نمایند. برای مثال: یک دارایی مجازی در بازی. به جای آن، کاربر با نمایش ID میتواند تعداد دارایی مدنظر را وارد نماید. که از تعدد قراردادهای هوشمند جلوگیری نموده و زمان معامله را کاهش میدهد.

توکن TRC 721

TRC-721 یک پروتکل برای توزیع توکن های غیرقابل تعویض (NFT) روی شبکه ترون است که با ERC-721 کاملا سازگار است. استاندارد TRC-721 به شما اجازه میدهد کالکتیبل های خود را تبدیل به توکن های NFT نمایید و ارزش منحصر به فرد آنها را افزایش دهید.

توکن های استاندارد TRC-721، نشان دهنده انواع دارایی های ملموس یا دیجیتال در دنیای واقعی هستند. زیرساخت زنجیره عمومی ترون، امکان پیاده سازی آسان TRC721 برای کالاهای قابل جمع آوری منحصر به فرد شما را فراهم میکند. توسعه ان اف تی TRC-721، انتخاب افرادی زیادی به دلیل پیاده سازی ساده و به صرفه آن است.

قابلیت های توکن های غیرقابل تعویض

nft-development-platform
 • توکن های غیر قابل تعویض (NFT ها) برای دارایی های دیجیتال منحصر به فرد قابل استفاده هستند.
 • توکن های غیرقابل تعویض یا NFT ها، مقبولیت دیجیتالی دارایی های ملموس و ناملموس را نشان داده یا موجب مقبولیت آنها میشوند.
 • توکن های NFT را نمیتوان مبادله نمود. هر NFT، متمایز از NFT دیگر است و مشخصات منحصر به فرد خود را دارد.
 • توکن های NFT را بنا به ماهیت غیرقابل تعویض بودنشان، نمیتوان از صرافی ها خریداری نمود. آن ها را صرفا میتوانید در بازار NFT ها ایجاد، خریداری و ترید نمایید.

ویژگی های توکن های NFT

nft-development-platform
 • توکن های NFT را میتوان با ابزارهای غیرقابل تعویض بر روی بلاکچین ها ایجاد نمود.
 • استاندارد ERC-20 اتریوم، پروتکل رایج برای NFT است.
 • توکن های NFT و قراردادهای هوشمند آن ها، امکان اضافه کردن اطلاعات دقیق هویت مالک و غیره را ایجاد خواهند نمود.
 • توکن های غیر قابل تعویض، اثبات مالکیت دیجیتالی یک دارایی در دنیای دیجیتال همچون سهام، املاک و مستغلات میباشند.

مزیت های توسعه توکن ERC 721

nft-development-platform
 • غیر قابل تعویض: NFT ها تعویض پذیر یا تبادل پذیر نیستند به این معنی که NFT مربوط به یک بازی را نمیتوان در سایر بازی ها به کار برد. 
 • غیر قابل تقسیم: NFT ها را به دلیل ویژگی های منحصر به فرد پروتکل آنها نمیتوان به واحدهای کوچکتری تقسیم بندی نمود. 
 • قابل بازیابی: امکان از بین رفتن NFTها به دلیل ذخیره سازی داده های آنها در بلاکچین توسط قرارداد هوشمند، وجود ندارد. هر تراکنش را میتوان از طریق زنجیره بازگرداند. 
 • قابل اثبات: NFT اطلاعات مالکیت را بر روی بلاکچین ذخیره میکند. این موضوع، امکان تایید تولید کنندگان بدون اعتبارسنجی شخص ثالث (Third Party) را امکان پذیر می نماید.

nft-development-platform

پلتفرم توسعه توکن NFT، چشم انداز خلاقیت را روشن تر میکند!

مفهوم NFT، بسیار مورد علاقه هنرمندان و تولیدکنندگانی است که محصولات دارای امضای خود را در این بازار توکنیزه میکنند. محصولات منحصر به فرد مانند آثار هنری، موسیقی و ویدئوها جزو دارایی های دیجیتالی قابل توکن شدن هستند و ترافیک بسیاری را در بازار ایجاد میکنند. هنر و بازی ها، دسته محبوبی در NFT هستند که محصولات منحصر به فرد و مخاطبان ویژه ای دارند. 

دارایی هایی همچون بازی ها، بخش اصلی NFT ها میباشند. کالکتیبل هایی که در بازی ها ارائه می شوند، نشان دهنده شخصیت های خاص بوده و قابلیت های فوق العاده ای دارند که یک تجربه گیمینگ ویژه ایجاد میکنند. چنین قابلیت هایی از NFT، بستری سودآور برای آینده آثار هنری و توسعه دهندگان بازی ها میباشد.

برخی کاربردهای پلتفرم توسعه توکن NFT

AR/VR
پیاده سازی قابلیت های هنر به شکل واقعیت مجازی(VR) و واقعیت افزوده(AR)، مزیت ویژه NFT ها میباشد. 
آثار هنری
آثار هنری دیجیتال، یکی از توکن های پرتقاضا در مارکت پلیس NFT به دلیل ماهیت منحصر به فرد و دیجیتالی آنها میباشد.
AR/VR
پیاده سازی قابلیت های هنر به شکل واقعیت مجازی(VR) و واقعیت افزوده(AR)، مزیت ویژه NFT ها میباشد. 
کارت های بازی
میزان زیادی از NFT ها در crypto-collectible ها مانند Axies و کارت های ورزشی وجود دارند.
موسیقی و ویدئوها
محتواهای منحصر به فرد مانند موسیقی و ویدئوها را میتوان توکنیزه نمود و توکن های بازیکنان در جریان NFT، محبوبیت قابل توجهی بدست می آورند.
دامنه
NFT ها را میتوان به عنوان دامین های بلاکچینی استفاده نمود که نشان دهنده دامین های ویژه کریپتو هستند.
مالکیت زمین
این گزینه را میتوان همچون املاک در دنیای مجازی دانست. مالکان زمین ها توسط اجاره به کسب درآمد از طرح خود میپردازند. 
بازی ها
دارایی های مجازی همچون کالاهای قابل جمع آوری بازی ها، نقش مهمی در توکن کردن NFT ایفا میکنند. شخصیت های خاص و مشخصات آنها، تجربه بهتری را در بازی ایجاد مینماید. بازی هایی مانند crypto kitties و decetraland، قابلیت های جدیدی از NFT هستند.

بازی ها

دارایی های مجازی همچون کالاهای قابل جمع آوری بازی ها، نقش مهمی در توکن کردن NFT ایفا میکنند. شخصیت های خاص و مشخصات آنها، تجربه بهتری را در بازی ایجاد مینماید. بازی هایی مانند crypto kitties و decetraland، قابلیت های جدیدی از NFT هستند.

مزیت های پلتفرم توسعه توکن NFT:

nft-development-platform
 • ارائه ارزش ذاتی دارایی های منحصر به فرد
 • مکانیسم ضد جعل و کلاهبرداری جهت مدیریت کالکتیبل ها در محیطی امن
 • شفافیت ردیابی هر تراکنش
 • پروتکل انحصاری در هر بار ایجاد توکن
 • امکان بازیابی توکن های شما توسط تکنولوژی لجر توزیع شده 

خدمات بازاریابی NFT در شرکت دانش بنیان گیتی افروز

کارشناسان بازاریابی شرکت دانش بنیان گیتی افروز، استراتژی بازاریابی اختصاصی برای شما در نظر میگیرند تا میزان درآمد کسب و کارتان افزایش یابد. تیم ما با ارائه پیشنهاداتی که موجب توسعه محصولات شما می شود، در مسیر کسب و کار به شما کمک میکنند.

ایده پردازی و پیاده سازی

ما از نتیجه بخش بودن ایده شما و پیاده سازی مناسب آن اطمینان حاصل میکنیم. با تبلیغ محصول شما در تمام ابعاد همچون پیاده سازی فنی، مستندسازی، ارائه مناسب، وبسایت و غیره به دیده شدن پروژه شما کمک میکنیم. 

بازاریابی شبکه های اجتماعی

NFT صرفا برای متخصصان حوزه کریپتو نیست، بلکه برای مخاطبان عام نیز کاربرد دارد. یک محصول باید بتواند طوری مخاطبان را آموزش دهد که درک کنند چرا لازم است بابت تصاویر/دارایی های دیجیتالی هزینه کنند.

ایجاد انجمن 

برای اغلب پروژه های کریپتو، انجمن یک بخش مهم به شمار می رود. NFT نیز از این قاعده مستثنی نیست. انجمن اصلی شما افرادی هستند که شما را پشتیبانی میکنند، در مورد شما صحبت میکنند، بر روی پروژه شما سرمایه گذاری نموده و NFT های شما را خریداری میکنند. 

ما چگونه به شما کمک میکنیم؟


پلتفرم قدرتمند
ارائه یک پلتفرم توکنیزاسیون قدرتمند

امنیت
بکارگیری سطوح بالای امنیتی برای پیاده سازی پلتفرم

پشتیبانی
پشتیبانی دائمی و بدون وقفه برای مدیریت مشکلات احتمالی

سفارشی سازی
خدمات سفارشی بر اساس نیازمندی های کاربران

یکپارچه سازی
یکپارچه سازی های API و کیف پول برای ایجاد بهترین تجربه مشتری

پیاده سازی آسان
پیاده سازی موثر و به موقع پلتفرم شما بدون هر گونه دشواری و تاخیر

شفافیت
شفافیت پلتفرم با توجه به بلاکچین-محور بودن آن

برنامه ریزی
تحلیل حرفه ای نیازمندی های شما و طراحی رابط کاربری تعاملی بر اساس آن

سوالات متداول

توکن های غیرقابل تعویض چگونه کار میکنند؟

توکن های غیر قابل تعویض به عنوان یک دارایی منحصر به فرد بوده و میتوانند به جای ارزهای دیجیتال یا فیات مبادله شوند.

چشم انداز توکن های NFT چیست و چگونه استفاده خواهند شد؟

توکن های غیرقابل تعویض، دارایی های دیجیتال ارزشمندی هستند که توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب میکنند. این موضوع به تسهیل مدیریت دارایی های دیجیتال در دنیای کریپتو کمک بسیاری مینماید. همچنین این NFT ها میتوانند به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار بگیرند. 


تماس و مشاوره

۰۴۴-۳۳۳۸۸۱۷۵

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲