توسعه صرافی هیبریدی

صرافی ارز دیجیتال متمرکز و غیر متمرکز از جمله مفاهیمی هستند که در تجارت ارزهای دیجیتال به  آنها بر خواهید خورد. این صرافی ها مزایای زیادی ارائه میدهند اما در کنار نقاط قوت، ضعف هایی نیز دارند. برای پاسخ به این موارد، صرافی ارز دیجیتال هیبریدی معرفی شدند. این صرافی ها با ترکیب کردن ویژگی های هر دو نوع صرافی متداول، پلتفرمی کاربر پسند دارند. شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، فعال در زمینه صرافی ارز دیجیتال، در زمینه توسعه صرافی هیبریدی اقدامات و خدمات ارزشمندی ارائه میدهد.

 توسعه صرافی هیبریدی

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، پیشرو در طراحی و توسعه صرافی هیبریدی:

صرافی هیبریدی از تلفیق دو صرافی متمرکز و غیر متمرکز به وجود می آید. از این رو، تمام مزایای هر دو را دارا میباشد. تسویه پذیری بالا،  معاملات سریع تر، امنیت عالی و حفظ حریم شخصی بهتر از ویژگی این نوع صرافی است. شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز با تجربه ها و  دانش عالی در زمینه توسعه و طراحی ارز دیجیتال و فناوری بلاک چین در این زمینه نیز خدمات گسترده ای دارد. 

چرا باید از خدمات پلتفرم توسعه صرافی هیبریدی استفاده کنیم؟

نقاط قوت و ضعف صرافی متمرکز

صرافی های متمرکز، پلتفرم هایی هستند که اطلاعات کاربران را در سرور ها ذخیره می کنند. این صرافی ها، توسط واسطه ها و یک نهاد مرکزی مدیریت می شوند. همین موضوع باعث جلب اعتماد کاربران شده است. سرعت انجام معاملات در این صرافی ها بالا بوده و نقد پذیری در سطح قابل قبولی قرار دارد. اما به دلیل متمرکز بودن این ساختار، امکان هک، حملات سایبری و وقوع سایر خطرات بالاست. 

نقاط قوت و ضعف صرافی غیر متمرکز

صرافی های غیر متمرکز، از سویی دیگر، بسیار امن بوده و نوع ساختار آنها، عملا وقوع هر نوع خطری را خنثی می کند. در این نوع صرافی، کاربران با کلید های امنیتی اختصاصی به تمام سرمایه دیجیتال خود دسترسی دارند. هویت هیچ یک از کاربران فاش نمی شود، از این رو شفافیت بالا از جمله ویژگی های آن است. در کنار این، سرعت انجام معاملات و نقد پذیری در صرافی غیرمتمرکز کمتر از صرافی متمرکز است.  

صرافی هیبریدی، راهکاری نوین برای افزایش سرعت و امنیت 

برای رفع نقاط ضعف موجود در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز، این دو صرافی باهم ترکیب شده و صرافی ترکیبی (Hybrid) را ایجاد کردند. پلتفرم صرافی هیبریدی یک پلتفرم نیمه متمرکز است که مزایای هر دو صرافی را یکجا ارائه می دهد. 

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، به عنوان یک شرکت توسعه دهنده پیشرو در صرافی ارز دیجیتال، در این زمینه نیز خدمات گسترده ای دارد. این شرکت به کمک متخصصان مجرب به مخاطبان خود خدمات ارزشمندی در زمینه توسعه و طراحی صرافی هیبریدی در ایران ارائه می دهد.

 توسعه صرافی هیبریدی

ویژگی پلتفرم صرافی ترکیبی (Hybrid) 

  • داشبورد کاربری و پنل ادمین با قابلیت شخصی سازی
  •  فرایند نقل و انتقال امن و سریع
  • رابط کاربری تعاملی و آسان
  • ارتباط موثر میان فروشنده و خریدار
  • معاملات سریع و بدون خطا
  • احراز هویت دو مرحله ای همراه با فاکتور های امنیتی لازم
  • قراردادهای هوشمند پیشرفته
  • روش های پرداخت متنوع و ترکیبی
  • گزارش کار و اطلاع رسانی مستمر به کاربر
 توسعه صرافی هیبریدی

فرایند طراحی و توسعه صرافی هیبریدی

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با آنالیز های گسترده، و ارزیابی های جامع، عملکرد و کارآیی خدمات ارائه شده خود را تضمین می کند. این شرکت با سیاست شفافیت، مشتریان خود را از جزئیات هزینه ها آگاه کرده و راه را بر روی هرگونه ابهامی میبندد. این موارد به اضافه خدمات همه جانبه ، شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز را به شرکتی پیشرو تبدیل کرده است.

  • فرایند مرحله به مرحله طراحی و توسعه صرافی هیبریدی

شناسایی پروژه 

در گام اول می بایست نیازها و خواسته های مشتری مشخص شود. متخصصان شرکت دانش بنیان گیتی افروز با انجام تحقیقات گسترده تمام موارد مورد نیاز را شناسایی کرده و مشخص می کنند.

برنامه ریزی دقیق 

بعد از مشخص شدن نیازها و خواسته ها، مهندسان توسعه و طراحی صرافی ترکیبی برنامه ای مدون طراحی می کنند.

توسعه

با کمک دانش و تجربه گسترده در زمینه طراحی و توسعه صرافی ارز دیجیتال، فناوری بلاکچین و قراردهای هوشمند، این شرکت امکانات صرافی های متمرکز و غیر متمرکز را ترکیب کرده و یک صرافی هیبریدی می سازد.

تست های جامع و گسترده

کارگروه آزمایش و تست این شرکت، در این مرحله، با استفاده از راهکارهای نوین، عملکرد صرافی هیبریدی طراحی شده را محک می زنند.

اجرا

قدم نهایی، اجرای صرافی هیبریدی بر روی شبکه است. خدمات پشتیبانی شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز بعد از این مرحله پاسخگوی تمام سوالات و موارد پیش آمده است.