سفارش پروژه هوش مصنوعیسفارش پروژه هوش مصنوعی در یک شرکت معتبر

به عنوان یک شرکت مشاوره هوش مصنوعی، به کسب و کار شما کمک میکنیم تا تجربیات عالی برای مشتریان ایجاد نموده و با سفارش پروژه هوش مصنوعی(AI) و پیاده سازی هوش مصنوعی در محصولات و فرآیندهای کاری، هوشمندتر شوید.

شرکت دانش بنیان گیتی افروز، نخستین و بزرگترین شرکت توسعه هوش مصنوعی بوده و خدمات گسترده ای از ارائه راهکارهای هوش تجاری (BI) گرفته تا اپلیکیشن های مبتنی بر NLP، اپلیکیشن های بینایی کامپیوتر، دستیار صوتی و چت بات ها را ارائه میدهد. 

ایده خود را در زمینه هوش مصنوعی با ما به اشتراک بگذارید!

سفارش پروژه هوش مصنوعی

تحول فرآیندهای کاری با استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی

ایده های هوش مصنوعی شما را با تجربه و دانش چندین ساله خود، در قالب پروژه های بینایی کامپیوتر، یادگیری عمیق، یادگیری ماشین و زبان پردازش طبیعی به واقعیت تبدیل میکنیم. تیم ما آماده همکاری با کسب و کارهای کوچک و بزرگ جهت دریافت سفارش پروژه هوش مصنوعی، توسعه هوش مصنوعی، ارائه خدمات مشاوره هوش مصنوعی و نیز، آموزش هوش مصنوعی میباشد.

شرکت توسعه هوش مصنوعی گیتی افروز، یک شرکت دانش بنیان و معتبر، متشکل از تحلیلگران هوش مصنوعی، طراحان، توسعه دهندگان فول استک و معماران نرم افزار حرفه ای میباشد.

سفارش پروژه هوش مصنوعی

خدمات سفارش پروژه هوش مصنوعی شرکت گیتی افروز

سفارش پروژه هوش مصنوعی

یادگیری ماشین

توسعه دهندگان هوش مصنوعی ما از یادگیری ماشین برای ایجاد راهکارهای هوش مصنوعی که قابلیت جمع آوری داده های بدون ساختار و تبدیل آن به روندهای کاربردی را دارند برای رشد کسب و کار استفاده میکنند.

سفارش پروژه هوش مصنوعی

هوش تجاری

مهندسان هوش مصنوعی در شرکت دانش بنیان گیتی افروز، استراتژی هایی تدوین و پیاده سازی میکنند که امکان بهینه سازی آنالیز مشتریان، پیش بینی و تحلیل عملکرد را فراهم نمایند.

سفارش پروژه هوش مصنوعی

پردازش زبان طبیعی

توسعه دهندگان ما با استفاده از NLP و NLU، میتوانند به سازمان ها کمک کنند تا بازخورد و احساسات مشتریان را ارزیابی نمایند که در نهایت، موجب افزایش تعامل مشتریان و درآمد کسب و کار میشود.

سفارش پروژه هوش مصنوعی

بینایی کامپیوتر

متخصصان توسعه نرم افزارهای هوش مصنوعی در شرکت گیتی افروز، تجربه فراوانی در توسعه راهکارهایی برای شناخت آبجکت ها و دسته بندی تصاویر با استفاده از جستجوی تصویری مبتنی بر یادگیری عمیق دارند.

سفارش پروژه هوش مصنوعی

دستیار صوتی

بعد از سفارش پروژه هوش مصنوعی در شرکت گیتی افروز، یکی از خدمات قابل ارائه توسط توسعه دهندگان هوش مصنوعی ما ایجاد دستیارهای صوتی با استفاده از NLP و تشخیص گفتار است. دستیار صوتی به افزایش آگاهی از برند شما کمک کرده و بهره وری را از طریق جستجوی صوتی بهبود میبخشد.

سفارش پروژه هوش مصنوعی

توسعه چت بات

خدمات توسعه چت بات توسط ما، بسیار نزدیک به رفتارهای انسانی میباشد. تیم توسعه نرم افزار هوش مصنوعی ما، ربات هایی برایتان توسعه خواهند داد که تعاملات شخصی سازی شده را آسان تر نموده و منجر به افزایش وفاداری و بازگشت مشتری خواهند شد.


فرآیند توسعه هوش مصنوعی در شرکت دانش بنیان گیتی افروز

سفارش پروژه هوش مصنوعی

۱. ارزیابی

پس از ثبت سفارش پروژه هوش مصنوعی توسط شما، این موضوع را مشخص میکنیم که آیا ایده شما نیاز به توسعه راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی دارد یا نه. در صورت نیاز، یک نقشه مسیر مبتنی بر نیازهای شما مشخص میکنیم.

سفارش پروژه هوش مصنوعی

۲. گردآوری اطلاعات

احتمالا شما به برخی داده ها جهت تحلیل دسترسی دارید. در غیر اینصورت، تیم ما داده های مورد نیاز را از منابع آنلاین جمع آوری مینماید. سپس این داده ها را برای تعیین الگوها و روابط معنادار که مرتبط با نیازهای شما باشند، پردازش میکنیم.

سفارش پروژه هوش مصنوعی

۳. آماده سازی پروژه اولیه

پس از آماده سازی اطلاعات، ارزیابی ها و اصلاحات آن را تا زمان کسب نتایج قابل قبول ادامه میدهیم. پس از کسب نتیجه دلخواه، فاز اولیه پروژه کسب و کار شما را اجرا میکنیم. هدف از اجرای پروژه در این مرحله، شناسایی گپ موجود بین مشکلات موجود و قابلیت های پروژه است.

سفارش پروژه هوش مصنوعی

۴. توسعه و پیاده سازی

پس از کسب اطمینان از حل مسائل و نیازهای کسب و کار توسط پروژه برنامه ریزی شده، سفارش پروژه هوش مصنوعی شما وارد فاز اجرایی خواهد شد.


سفارش پروژه هوش مصنوعی اختصاصی صنایع مختلف

سفارش پروژه هوش مصنوعی

خدمات هوش مصنوعی در شرکت دانش بنیان گیتی افروز طیف گسترده ای از صنایع را پوشش میدهد. برخی از این صنایع عبارتند از:

هوش مصنوعی در بانکداری و امور مالی

استفاده از ظرفیت هوش مصنوعی (AI) برای توسعه مجدد اپلیکیشن های مالی در راستای اتوماسیون تحلیل های مالی، برنامه ریزی بودجه و بهبود تصمیم گیری های مبتنی بر تحلیل های پیش بینی کننده.

هوش مصنوعی در سلامت

استفاده از تحلیل های مبتنی بر هوش مصنوعی برای اطمینان از تشخیص های اثربخش، ارائه پیشنهادها و پیش بینی های داده محور و نیز خدمات درمانی اختصاصی.

هوش مصنوعی در زنجیره تامین و لجستیک

تسهیل پردازش رسیدها و صورتحساب ها، خودکار کردن وظایف تکراری مرتبط با داده ها و بهبود تجربیات مشتریان با قابلیت های فراوان هوش مصنوعی.

هوش مصنوعی در بیمه 

خودکارسازی مدیریت درخواست ها، استفاده از چت بات های هوش مصنوعی برای بهبود تعامل کاربران، شناسایی و کاهش ریسک و ارائه خدمات مشتری محور.

هوش مصنوعی در حمل و نقل

تحول صنعت حمل و نقل با قابلیت رانندگی خودکار و دستیار راننده، فرآیند درخواست های بیمه ای خودکار و کنترل هوشمند راننده.

پرسش های متداول

مزیت های سفارش پروژه هوش مصنوعی برای کسب و کار چیست؟

تسهیل مدیریت زنجیره تامین
آنالیزهای هوشمند داده
خودکارسازی تکنیک های بازاریابی
تحلیل های پیش بینی کننده برای کسب و کارهای مختلف

ابزارهای هوش مصنوعی مورد استفاده شرکت دانش بنیان گیتی افروز، کدامند؟

PyTorch
Chainer
Theano
Microsoft Cognitive Toolkit
Core ML
OpenNN
Tensorflow
CNN
Bayesian networks

برنامه ریزی و اجرای یک پروژه هوش مصنوعی چقدر طول می کشد؟

هر کسب و کاری، اهداف مشخصی دارد که میزان پیچیدگی پروژه را مشخص مینماید. مدت زمان لازم برای ارزیابی، برنامه ریزی و پیاده سازی پروژه هوش مصنوعی بر اساس نیازهای مشتریان متفاوت خواهد بود. برای هر پروژه ای، تیم ما توافق دقیقی با مشتریان در مورد جزئیات زمان اجرای پروژه و مواردی که در هر بازه زمانی اجرا میکنند، خواهند داشت.
 

آیا توافق نامه ی NDA را امضا مینمایید؟

بله، ما NDA را امضا مینماییم تا اطمینان دهیم که اطلاعات شما همواره محرمانه میماند. 

چه خدماتی توسط یک شرکت مشاوره هوش مصنوعی گیتی افروز ارائه میشود؟

شرکت گیتی افروز علاوه بر توسعه هوش مصنوعی، ارائه دهنده خدمات مشاوره هوش مصنوعی نیز میباشد. خدمات ما در این زمینه، حل چالش های کسب و کار با هوش مصنوعی و الگوریتم های تحلیلی میباشد. ما از مدل های تصمیم گیری ساختار یافته برای اجرای پروژه ها استفاده میکنیم.  تیم ما در هر قدم، از تعیین نقشه مسیر استراتژی هوش مصنوعی گرفته تا توسعه راهکارهای هوش مصنوعی و پیاده سازی آن در کنارتان خواهد بود.