توسعه پلتفرم ساخت NFT

با توسعه پلتفرم ساخت NFT اختصاصی در سرمایه گذاری کریپتو پیشقدم باشید!

چرا توسعه پلتفرم ساخت NFT، گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

NFT ها توکن های دیجیتال در بازار کریپتو هستند که ارزش بالایی دارند. این توکن ها، معادل دیجیتالی دارایی های منحصر به فرد هستند. این دارایی ها میتوانند موارد مختلف از آثار هنری گرفته تا مجسمه ها، موسیقی و غیره باشند. شناخته شدن گسترده NFT ها و علاقه مندی مخاطبان موجب نوآوری های فوق العاده ای مانند tweets ،prototype ،patents  ،accessories و footprints شده است. NFT ها مخاطبان بسیاری در سراسر جهان دارند و یک ابزار بازاریابی برای معرفی ایده ها و مفاهیم جدید هستند.

معرفی استاندارد NFT توسط اتریوم، موجب شد تا شبکه های بلاکچین برای انتخاب و ایجاد استانداردهای جدید NFT ترغیب شوند. بسیاری از شرکت ها شروع به مشارکت در ساخت NFT نموده اند تا کسب و کارشان بیشتر دیده شود. توسعه پلتفرم ساخت NFT اختصاصی، مزیت های مالی زیادی از طریق فروش در مزایده ها و مارکت پلیس ها برایتان خواهد داشت. از NFTهای ایجاد شده میتوان به عنوان وثیقه برای پول فیات در صرافی ها و برای نقدینگی سریع استفاده نمود.

استانداردهای NFT:

nft-minting-platform-development

ERC-721

استاندارد توکن اتریوم ERC-721 با ارائه توکن های غیر قابل تعویض، امکان ارائه آسان دارایی های منحصر به فرد شما را مهیا میکند. NFT ها دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند که موجب افزایش ارزش دارایی های منحصر به فرد شما میشوند.

nft-minting-platform-development

ERC-1155

Enjin’s 1155 با ارائه قابلیت نیمه تعویض پذیری برای NFT های شما، امکان ترید و انتقال NFT ها برای تبادل را مهیا میکند. این استاندارد، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری دارایی های شما را توسعه میدهد.

nft-minting-platform-development

ERC-998

این استاندارد، شامل ERC-721 و ERC20 است و مالکیت چندین NFT یا سایر توکن ها را در یک خرید توسط کاربران مقدور میکند.

nft-minting-platform-development

TRC-721

استاندارد توکن TRC-721 توسط ترون که یک شبکه بلاکچینی قدرتمند است راه اندازی شده است. این استاندارد توارث استاندارد ERC 721 از اتریوم است که شفافیت، مقیاس پذیری و امنیت از مولفه های برجسته آن است.

فرآیند ساخت NFT

انتخاب NFT

انتخاب دقیق دارایی دیجیتال شما و توضیح کامل آن

امضای NFT

انجام تراکنش از طریق والت شما. پس از امضای دارایی دیجیتال، NFT به آدرس اتریوم و کیف پول شما وصل شده و شما در هر بار فروش حق امتیاز NFT خود را دریافت میکنید.

تایید Gas Fee

تایید هزینه گس از کیف پول شما برای تکمیل ساخت. هزینه های گس، هزینه های تراکنش برای ارتباط با بلاکچین اتریوم هستند.

ساخت NFT

فرآیند ساخت NFT از زمانی که هزینه گس آن تایید شود، شروع میشود. معرفی دیجیتالی دارایی های منحصر به فرد از طریق قراردادهای هوشمند اجرا میشود. شما میتوانید وضعیت فرآیند ساخت را مشاهده نمایید.

پیشگیری از ساخت مجدد

ترجیحا بهتر است از ساخت مجدد (double-minting)، هنگامی که تراکنش در جریان است بپرهیزید. چندین کلیک در جریان تراکنش، ممکن است منجر به تراکنش مجدد شود.

توکن های NFT ایجاد شده

شما اکنون قادر به مشاهده NFT ایجاد شده خودتان در داشبورد و بعد از تایید تراکنش هستید.

ساخت توکن های ترند در بازار کریپتو

دارایی های بازی

دارایی های بازی، توکن های NFT منحصر به فردی هستند که برای استفاده در بازی ساخته میشوند. این دارایی ها میتوانند تجهیزات نظامی، شخصیت ها یا وسایل نقلیه باشند که تجربه گیمینگ واقعی را از طریق NFT ها ارائه میدهند. 

کالکتیبل ها

دارایی های قابل گردآوری مانند آثار هنری، موسیقی، تویت ها و غیره میتوانند به عنوان NFT ایجاد شوند که تقاضای بالایی در بازار برای آنها وجود دارد. این NFT ها را میتوان با قیمت های بالایی به فروش رساند. 

اکسسوری های ورزشی

اکسسوری ها یا پروتوتایپ ها میتوانند به NFT تبدیل شوند که محبوبیت زیادی در بازار کریپتو دارند. ساخت چنین NFT هایی، به برندها کمک میکند محصولات جدید خود را در این بازار رونمایی کنند.

دیجیتال آرت

هنر دیجیتال به صورت گسترده ای مورد علاقه مخاطبان است. ساخت توکن های آثار هنری دیجیتال، درآمد بالایی برای کسب و کار شما ایجاد مینماید. 

زمین مجازی و زیرساخت ها

بعد از ارزهای دیجیتال، بیشترین سرمایه گذاری افراد روی دارایی های دیجیتال به دلیل رشد NFT ها میباشد. زمین های مجازی نوعی از دارایی ها در محیط غیرمتمرکز هستند که زمین، هتل، رستوران و غیره را به شکل NFT ارائه میدهند.

مزیت های توسعه پلتفرم ساخت NFT برای کسب و کار شما

بهتر دیده شدن در بازار  

توسعه پلتفرم ساخت NFT، باعث میشود تا کسب و کار شما در دنیای کریپتو بهتر دیده شود و فرصت های سرمایه گذاری ویژه ای را برای شما رقم میزند.

جریان درآمدی پایدار

ساخت NFT های منحصر به فرد، یک جریان درآمدی پایدار از طریق هزینه خدمات و Gas Fee برایتان ایجاد میکند.

مورد علاقه سرمایه گذاران

صاحبان کسب و کار، NFT ها را به عنوان ابزار بازاریابی برای معرفی محصولات جدید و پروتوتایپ های خود استفاده میکنند. این موضوع، تاجران بسیاری را برای ساخت NFT اختصاصی به پلتفرم شما جذب میکند. 

ماندگاری

توسعه پلتفرم NFT با در نظر گرفتن آینده، موجب ماندگاری کسب و کارتان در فضای متلاطم بازار کریپتو می شود. 

مورد علاقه مخاطبان

پلتفرم ساخت NFT به دلیل ارزشمندی و کمیاب بودن NFT ها، مخاطبان فراوانی را به سمت کسب و کار شما هدایت میکند.

nft-minting-platform-development

توسعه دهندگان متخصص شرکت دانش بنیان گیتی افروز، خدمات نوآورانه ای برای توسعه کسب و کار شما در اکوسیستم کریپتو ارائه میدهند. ما در نهایت دقت و کیفیت، توسعه پلتفرم ساخت NFT را با انواع تکنولوژی های بلاکچینی برایتان توسعه می دهیم.

امکانات پلتفرم ساخت NFTاکوسیستم میان زنجیره ای (Cross-chain)
توسعه پلتفرم ساخت NFT در اکوسیستم پولکادات با قابلیت های cross-chain

NFT های نوآورانه
توسعه پلتفرم ساخت NFT همگام با آخرین ترندهای بازار کریپتو

پلتفرم قدرتمند
توسعه یک پلتفرم قدرتمند از نظر فنی و پایدار در برابر مشکلات احتمالی

مبتنی بر چندین تکنولوژی بلاکچینی
امکان توسعه پلتفرم شما با انواع مختلف فناوری های بلاکچینی 

بالاترین استانداردهای امنیتی
مدیریت اطلاعات NFT شما و مالکیت آن در یک اکوسیستم امن

بالاترین استانداردهای امنیتی
مدیریت اطلاعات NFT شما و مالکیت آن در یک اکوسیستم امن

استراتژی بازاریابی
پیاده سازی استراتژی نتیجه محور برای جذب ترافیک بالا از طرف مخاطبان


جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.

۰۴۴-۳۳۳۸۸۱۷۵

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲