توسعه بازار خرید و فروش NFT وایت لیبل

راهکاری ساده و بدون دردسر برای راه اندازی مارکت پلیس NFT در دنیای رمزارزها

چرا به راهکارهای توسعه بازار خرید و فروش NFT وایت لیبل نیاز دارید؟

راهکارهای وایت لیبل، انتخابی عالی برای رونمایی سریع محصول در بازار با قابلیت سفارشی سازی میباشند. پیچیدگی ها و نقاط ضعف موجود در محصولات فعلی را میتوان با ایجاد قابلیت های اختصاصی برای محصولات مرتفع نمود. توسعه بازار خرید و فروش NFT وایت لیبل، انتخاب مناسب برای پیاده سازی سریع کسب و کار ارز دیجیتال و کسب درآمد سریع جهت ماندگاری در این بازار است. 

عرضه دیجیتالی دارایی های منحصر به فرد و ارزش ذاتی آنها، دلیل شهرت توکن های NFT است. پیش بینی می شود انواع بازارهای خرید و فروش NFT با بلاکچین های مختلف در بازار رمزارزها ایجاد شوند. با این وجود، توسعه بازار خرید و فروش NFT، سرمایه گذاری بهتری برای سرمایه گذاران و کارآفرینانی است که مایل به ورود سریع به دنیای رمزارزها هستند.

***برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.***

تماس و مشاوره

۰۴۴۳۳۳۸۸۱۷۵

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲


مزیت های تجاری بازار خرید و فروش NFT وایت لیبل

سازگاری با نیازها

توسعه برند محصولات و خدمات که موجب ایجاد اعتماد در مشتریان شوند، دلیل اصلی جذب مشتریان وفادار خواهد بود. پلتفرم های وایت لیبل، آماده ی ارتقا و سازگاری با جدیدترین ترندها هستند.

تثبیت هویت برند

مشتریان راهکارهای یک برند مشخص را به دلیل اعتبار در میان سایر راهکارها ترجیح میدهند. ارائه خدمات ارزشمند تحت برند انحصاری خودتان، روشی عالی برای اعتبارسنجی برند شما و خلق ارزش ویژه برای برند است. 

افزایش آگاهی از برند

خلق هویت برند و افزایش آگاهی از برند از طریق بازاریابی و تبلیغات، باعث می شود تا برند شما بیشتر دیده شود. ارزش خدماتی که شما ارائه می دهید، موجب افزایش تعامل مشتریان می شود.


روش های کسب درآمد از مارکت پلیس NFT 

کمیسیون ها

دریافت کمیسیون برای ایجاد، ترید و خرید توکن های NFT، یکی از راه های درآمدزایی در بازار خرید و فروش NFT اختصاصی شما است. 

هزینه لیستینگ

هزینه های لیستینگ برای لیست کردن توکن های NFT، جریان درآمدی در مارکت پلیس اختصاصی شما را افزایش میدهد و نیز کاربران میتوانند NFT خود را ساده تر به نمایش بگذارند.

بازاریابی

بازاریابی کاربران NFT با دریافت هزینه، یکی از جریان های درآمدی در بازار خرید و فروش NFT است.

مزایده

لیست کردن NFT ها در یک پرتال مزایده و یکپارچه سازی یک پرتال فعال در مارکت پلیس شما موجب افزایش سریع لیکویدیتی برای NFT ها شده و یک جریان درآمدزا به شمار می آید.


از کسب و کارتان محافظت کنید!

خرید نرم افزار وایت لیبل

خرید یک نرم افزار وایت لیبل برای راه اندازی کسب و کار به جای صرف زمان و هزینه برای ساخت بازار خرید و فروش NFT از صفر. محصولات وایت لیبل (white-label)، قابلیت های پیشرفته ای هم تراز برندهای معروف دربردارند.

ارائه بک آپ

بک آپ ابری از دارایی ها و اطلاعات شما حفاظت نموده و در صورت وقوع هرگونه مشکل آن را بازیابی میکند.

ارتقای قابلیت های امنیتی

امنیت پلتفرم خودتان را از طریق یکپارچه سازی قابلیت های امنیتی و ارائه یک پلتفرم قدرتمند برای اعتماد سازی در میان سرمایه گذاران و کاربران ارتقا دهید. 


استانداردهای NFT مورد استفاده برای ساخت NFT اختصاصی شما

white-label-nft-marketplace

ERC-721

استاندارد ERC-721 اولین استاندارد ان اف تی است که توسط اتریوم برای ایجاد NFT هایی که دارایی ها را به صورت دیجیتالی نمایش دهند، ارائه شده است. این استاندارد توکن دیجیتال، ارزش ذاتی را در بازار رمزارزها برای برای دارایی های منحصر به فرد توکن شده از طریق قابلیت کمیاب بودن و تقاضا برای NFTها بوجود می آورد.

white-label-nft-marketplace

ERC-1155

نوآوری انجین (Enjin) برای NFT ها منجر به معرفی یک استاندارد جدید برای NFT میشود. این استاندارد قابلیت نیمه تعویض بودن را برای دارایی های منحصر به فرد شما ایجاد مینماید که امکان ترید و انتقال به دلیل ویژگی های فوق العاده اش را خواهد داشت.

white-label-nft-marketplace

TRC 721

TRC 721، توارث ترون از استانداردهای توکن ERC-721 مربوط به اتریوم است. این استاندارد، همان ویژگی ها و قابلیت های ERC-721 را در ترون به ارث میبرد تا بتواند مقیاس پذیری و ظرفیت TRON را برای NFT ها ارائه دهد.

white-label-nft-marketplace

ERC 998

استاندارد ERC 998، امکان ترکیب چندین توکن از ERC 721 تا ERC-20 را دارد. این موضوع، موجب ایجاد چندین توکن در NFT می شود. برای مثال، crypto kitties و سایر اکسسوری های مرتبط با این kitty ها قابلیت ایجاد به عنوان NFT و فروش در یک پکیج را خواهند داشت.

white-label-nft-marketplace

EIP-2309

EIP-2309 یک افزونه از استاندارد ERC-721 است که امکان پیاده سازی متوالی فرآیند ایجاد NFT را خواهد داشت به طوری که یک کاربر میتواند چندین NFT را تنها با ایجاد یک تراکنش بسازد. NFT ها به صورت اتوماتیک و با ترتیبی مشخص ایجاد میشوند.


مزیت های توسعه بازار خرید و فروش NFT توسط گیتی افروز

  • کاملا سفارشی و انعطاف پذیر
  • ساده و بدون دردسر
  • سطوح بالای امنیتی
  • پلتفرم کاربرپسند
  • مبتنی بر جدیدترین قابلیت ها و یکپارچه سازی ها
  • کیف پول NFT یکپارچه
  • پشتیبانی از طیف گسترده ای از استانداردهای NFT
  • پرتال مزایده یکپارچه برای خرید و ترید NFT ها
  • اتصال میان زنجیره ای مبتنی بر اکوسیستم پولکادات
  • توسعه بر اساس چندین فناوری بلاکچین

همین امروز برای توسعه بازار خرید و فروش NFT وایت لیبل خود اقدام کنید!

تخصص تیم فنی شرکت دانش بنیان گیتی افروز در زمینه فناوری بلاکچین این امکان را ایجاد نمود تا یک راهکار معتبر و وایت لیبل برای NFT ارائه دهیم که شما را قادر به راه اندازی آسان کسب و کار کریپتو خواهد نمود.

یک تیم حرفه ای، نیازهای شما را تحلیل نموده و یک رابط کاربری تعاملی برای تجربه کاربری بهتر طراحی می نمایند.

این پلتفرم قابلیت سفارشی سازی بر اساس نیازمندی های خاص شما را خواهد داشت. تیم توسعه با یکپارچه سازی API و کیف پول External، بهترین تجربه ی کاربری را برای مشتریان فراهم میکنند. مارکت پلیس NFT خود را به راحتی با خدمات توسعه بازار خرید و فروش NFT وایت لیبل ما راه اندازی کنید.