طراحی بازی NFT

طراحی بازی NFT: خلق تجربیات واقعی

با NFT ها میتوانید از ظرفیت بازی ها برای ترید NFT در دنیای مجازی استفاده کنید.

چرا از NFT در بازی ها استفاده می شود؟

nft-gaming-platform-design

طراحی بازی های NFT با ویژگی های متمایز خود، روند جدیدی در بازار کریپتو ایجاد نموده اند. دارایی های منحصر به فرد و نیز کمیاب، عامل مهمی برای اوج گرفتن ناگهانی و ترند شدن آنها در بازار است.

صنعت بازی، یک بخش مهم است که ظرفیت بالایی برای جذب مخاطبان با سنین مختلف را دارد. این ابرصنعت با ظهور تکنولوژی های نوین دچار تغییر و تحولات جدی شده است. صنعت بازی، بستری برای معرفی فناوری ها و روندهای جدید است. علاقه مندی و اشتیاق فراوان نسبت به بازی ها، باعث شده تا افراد از جدیدترین تکنولوژی های این حوزه استفاده نمایند.

معرفی NFT ها، نوآوری فوق العاده فناوری بلاکچین در بازی ها، زمینه را برای ساخت دارایی ها و کالکتیبل های بازی ها به عنوان NFT مهیا میکند. صنعت عظیم بازی سازی، درآمد خود را از معرفی دارایی های بازی، توکن های اختصاصی و سایر آپشن های محیط بازی بدست می آورد. NFT ها فرصت توسعه، خرید و فروش توکن دارایی های بازی را با هزینه های معقول امکان پذیر میکنند و گیمرهای مارکت پلیس NFT شما را روز به روز بیشتر میکند. 

nft-gaming-platform-design

توسعه اختصاصی بازی NFT و چشم انداز بازی های مبتنی بر بلاکچین

قابلیت های فوق العاده و غیرمتمرکز NFT، به رشد و توسعه صنایع مختلف کمک میکند. فناوری بلاکچین، دفتر کل توزیع شده و شفاف را ارائه میدهد که از چندین نود (Node) و دیتابیس مجازی تشکیل شده اند. این شبکه پیچیده و غیرمتمرکز، اطمینان کافی را در مورد امنیت و انعطاف پذیری فناوری ایجاد میکند.


ویژگی های اصلی NFT که موجب رشد صنعت بازی میشوند:


شفافیت
توسعه دهندگان بازی ها، دارایی های مجازی را با تعداد فراوان توسعه میدهند. همچنین، هزینه های بسیاری که توسط افراد پرداخت می شود و جزئیات خرید مشخص نیست. به همین دلیل، توکنیزه کردن دارایی های بازی ها به NFT، منجر به شفافیت مالی میشود.

اثبات پذیری
تراکنش های بلاکچین بین گیمرها و توسعه دهندگان، قابلیت تایید دارند. این زیرساخت شفاف، مزیت ها و اعتماد فراوانی برای گیمرها ایجاد مینماید تا بتوانند دارایی های مجازی را در مارکت پلیس های NFT خریداری نمایند. 

کمیابی
حقیقت مهم کسب درآمد در محیط بازی ها، کمیاب بودن دارایی های مجازی است. تقاضای فراوان برای دارایی های مجازی و از طرفی کمیاب بودن آنها، امکان تایید پذیری در چنین محیط شفافی را دارد. دارایی های لیست شده دفترکل و میزان در دسترس بودن آنها شفاف است که این شفافیت به گیمرها امکان خرید دارایی های مجازی مانند NFT با قیمت معقول را میدهد. 

مزیت سفارش بازی NFT اختصاصی

nft-gaming-platform-development
 • محیط بازی اختصاصی با دارایی های مجازی سفارشی
 • افزایش ارزش توکن شما بدلیل تقاضا برای دارایی های اختصاصی
 • فرصت های عالی کسب درآمد از توسعه بازی های NFT
 • تعاملی بودن دارایی های بازی NFT و امکان استفاده در انواع بازی به کمک توسعه دهندگان
 • عدم امکان استفاده از دارایی های یکسان بازی های NFT در چندین بازی جهت حفظ کمیابی
nft-gaming-platform-development
 • تسهیل بدست آوردن امکانات به جای پول نقد توسط بازی های NFT
 • جذب مخاطبان فراوان برای مارکت پلیس با ظراحی مارکت پلیس NFT برای گیم ها
 • شفافیت قیمت دارایی های بازی در مارکت پلیس NFT
 • شفافیت درآمدهای بازی در میان گیمرها
 • تسهیل پاداش های مشارکت برای گیمرها در NFT ها
 • جلب توجه فراوان به NFT ها و مارکت پلیس شما با لیست کردن دارایی های اختصاصی بازی در مارکت پلیس NFT

راهکارهای NFT

NFT برای بازی های اکشن

بازی های اکشن و هیجانی، بیشترین توجه را در صنعت بازی به خود جلب میکنند و فرصت های بینظیری را نیز برای NFT ها ارائه میدهند. ما ساخت دارایی های بازی شما مانند کاراکترها، قدرت های ویژه، تجهیزات و تیکت ها را به صورت NFT انجام میدهیم که مخاطبان فراوانی را جلب میکند.

NFT برای بازی های ماجراجویانه

بازی های ماجراجویانه مانند ماین کرفت و واکینگ دد، یک محیط مجازی با تجربیات مشابه واقعیت ارائه میدهند. ما دارایی های بازی همچون تیکت های اختصاصی، لباس های ویژه، ارتقای قدرت، نقشه و غیره را در یک مارکت پلیس یا بازار اختصاصی ارائه میدهیم. 

NFT برای بازی های جنگی PvP

بازی های نبرد PvP، حوزه ای هستند که محیط بازی خود را با آپگریدها، لباس های ویژه، مهارت ها، قدرت ها و تجهیزات توسعه دهید. ما امکان توکن کردن دارایی های بازی مجازی شما به NFT های ارزشمند برای فروش اختصاصی را مهیا میکنیم. 

NFT برای بازی های آرکید

بازی های آرکید یا سکه ای، جزو موارد جالب در حوزه بازی ها هستند. ما از NFT ها در محیط بازی شما استفاده میکنیم و بازی شما را به NFT تبدیل میکنیم. 

NFT برای بازی های صفحه ای

بازی های صفحه ای آنلاین مانند لودو، تجربه بازی گروهی را ارائه میدهند. هر بازیکن نماد ویژه ای برای هویت خود خواهد داشت. ما این امکان را برایتان ایجاد میکنیم که با NFT ویژه خود در گروه نمایش داده شوید.

NFT برای ورزش های فانتزی

پلتفرم های ورزش های فانتزی مانند Dream11، فرصت های درآمدی برای کاربرانی که میتوانند یک تیم و بازیکنان آن را انتخاب نمایند و برای کسب پاداش بازی نمایند، ارائه میدهد. نوآوری ما به شما کمک میکند بازیکنان و تیم های خود را به NFT تبدیل کنید که با پاداش های فراوان مزیت های زیادی برای کاربران خواهد داشت. 

NFT برای بازی های مسابقه ای

بازی های مسابقه ای، سرگرم کننده ترین بازی ها هستند که مخاطبان فراوانی از سنین مختلف دارند. ما ساخت NFT های شما را به صورت ماشین ها، دوچرخه ها و اکسسوری های مرتبط با آن با عملکرد بالا جهت استفاده در بازی ها انجام میدهیم. 

NFT برای بازی های ورزشی

بازی های ورزشی، تجربیات واقعی از بازی ارائه میدهند.. ما به شما کمک میکنیم بازیکن ها و تیم های اختصاصی را به عنوان NFT خریداری نموده و برای نتایج بهتر در مارکت پلیس ها لیست نمایید.  

NFT برای بازی های شبیه سازی

شبیه سازی ها یک اکوسیستم مجازی از دنیای واقعی هستند. پیشرفت های AR\VR ، شبیه سازی های بهتری ارائه میدهند. ما تجربیات واقعی شما را با قابلیت خرید دارایی های بازی مانند ماشین ها، کامیون ها، اتوبوس و هواپیماها بهبود میبخشیم.

nft-gaming-platform-development

توسعه مارکت پلیس بازی های NFT

یکی از خدمات ما، در کنار طراحی بازی NFT، توسعه مارکت پلیس برای این بازی ها به صورت اختصاصی میباشد. مارکت پلیس بازی NFT، شماری از دارایی های بازی ها و کالکتیبل ها را به شکل NFT لیست میکند. همچنین، مارکت پلیس NFT ما ساخت دارایی های بازی NFT اختصاصی شما را ساده میکند که مشابه تجهیزات دنیای واقعی بوده و امکان یکپارچه سازی با محیط بازی را دارند.

کریپتو کیتیز

کریپتو کیتیز NFT هایی هستند که به شما امکان خرید گربه های زیبا و بزرگ کردن آن ها را در دنیای مجازی میدهد. ما انواع کاراکترهای کارتونی را به عنوان NFT ارائه میدهیم که بتوانید آنها را در فضای مجازی خریداری نموده و پرورش دهید. 

کاراکترهای بازی

در کنار طراحی بازی NFT، ما کاراکترهای بازی ویژه با قدرت های فراوان را به صورت NFT در مارکت پلیس خود برای گیمرها و دوستداران کالکتیبل ها ارائه میدهیم. گیمرها میتوانند آنها را با کاراکترهای NFT منحصر به فرد در بازی ها نمایش دهند.  

زمین های مجازی

زمین های مجازی، زمین هایی هستند که طراحی و توسعه آنها را میتوانید به صورت مجازی و با خلاقیت خود انجام دهید. ما از ظرفیت پنهان توسعه زیرساخت املاک و معماری همراه با نوآوری خود استفاده میکنیم تا بتوانیم زمین های مجازی و ساختمان هایی در مارکت پلیس توسعه داده شده توسط تیممان ارائه دهیم. 

دارایی های مجازی

توسعه مارکت پلیس ما، ایجاد دارایی های مجازی مانند تفنگ، شمشیر، پوتین، لباس های ویژه، ماشین ها، دوچرخه ها و غیره را به صورت NFT تسهیل میکند که میتوان از آنها در بازی ها استفاده نمود. همچنین، کاربران میتوانند دارایی های مجازی اختصاصی خود را در مارکت پلیس NFT لیست نمایند تا با قیمت بالا به فروش برسانند. 


مزیت های طراحی بازی های NFT در شرکت دانش بنیان گیتی افروز

 • مارکت پلیس سفارشی NFT
 • ساخت توکن NFT اختصاصی
 • رویکرد واقعی بازی ها
 • محیط آسان و بدون پیچیدگی
 • تصویرسازی خلاقانه
 • طراحی آینده نگرانه برای گیمرها
 • طراحی NFT مبتنی بر AR/VR
 • لیستینگ خودکار در مارکت پلیس NFT
 • گرافیک با کیفیت
 • پیاده سازی آسان


سوالات متداول

چرا از NFT در بازی ها استفاده می شود؟

ماهیت منحصر به فرد NFT، به گیمرها این امکان را میدهد که هویت خود را با دارایی های منحصر به فرد بازی نمایش دهند. NFT در بازی ها، دارایی های ویژه ای برای یک محیط بازی اختصاصی ارائه میدهد.

انواع NFT هایی که در پلتفرم بازی ایجاد میشوند کدامند؟

دارایی های مجازی مانند اسلحه ها، کاراکترها، اکسسوری های بازی، وسایل نقلیه، کارت های بازی، زمین های مجازی از انواع NFT هایی هستند که در پلتفرم بازی ساخته می شوند. 

کاربرد NFT ها در بازی چیست؟

NFT در بازی ها، محیط بازی واقعی ایجاد میکنند که کاربران میتوانند دارایی های مجازی را به صورت NFT ها از مارکت پلیس خریداری نمایند. چنین پلتفرم های بازی NFT، محیط های بازی واقعی و پاداش هایی به صورت NFT ارائه میدهند.

تماس و مشاوره

۰۴۴۳۳۳۸۸۱۷۵

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲