توسعه بلاکچین EOS

بلاکچین EOS یا ایاس، شبکه‌ای غیرمتمرکز و نام‌آشنا در دنیای فناوری بلاکچین است. امروزه، این شبکه، به دلیل قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است، و در حال تبدیل به یک زیرساخت غیرمتمرکز قدرتمند است. با در نظر گرفتن توجه کاربران به این شبکه، توسعه بلاکچین EOS  الزامی به نظر میرسد.

شرکت دانش‌بنیان فناوران گیتی افروز، دارنده گواهینامه رسمی EOS، با ارائه خدمات جامع توسعه بلاکچین ایاس، تسریع عملیات قابل انجام در این پلتفرم از طریق قراردادهای هوشمند و بهینه‌سازی امنیت را در دستور کار خود دارد.

توسعه بلاکچین EOS

خدمات ساخت و توسعه EOS

چرا توسعه بلاکچین ایاس برای DApp ها ضروری است؟

  • استفاده بدون محدودیت از توکن EOS
  •  بهره‌گیری حداکثری از بلاکچین EOS برای مدیریت داده‌ها
  • بهینه‌سازی صددرصدی قابلیت‌های بلاکچین EOS

بلاکچین ایاس، یکی از پلتفرم‌های قدرتمند به حساب می آید. از این رو، در زمینه‌های متنوعی مانند املاک و مستغلات، بازی‌های رایانه‌ای، و مدیریت زنجیره تأمین کاربرد دارد.

شرکت دانش‌بنیان فناوران گیتی افروز، باهدف بهینه‌سازی صددرصدی سرعت، امنیت و مقیاس‌پذیری این بلاکچین، و بهره گیری از توسعه دهندگان برتر، خدمات ارزشمندی درزمینهٔ ساخت و توسعه بلاکچین EOS ارائه می‌دهد.

این شرکت که در سال ۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده است، با تیمی متخصص و مجرب در ایران و کشورهای همسایه در حوزه هوش مصنوعی و توسعه شبکه های بلاکچین مانند کوردا و پولکادات به فعالیت مشغول است. از دیگر خدمات این شرکت میتوان به توسعه بلاکچین های اختصاصی اشاره کرد. در کنار این، شرکت گیتی افروز، میزبان شبکه بلاکچین گیتا، اولین بلاکچین نسل جدید ایرانی است.