دسته‌ها
مقالات

ارز دیجیتال Quadency

کوادنسی، با ارز دیجیتال Quadency، پلتفرم مدیریت تجارت و پورتفولیو یکپارچه سرمایه گذاران در هر سطح و هر میزان سرمایه ای است. در این پلتفرم کاربر می توان به راحتی ابزارهای پیشرفته و حرفه مانند ربات های آنالیزگر و استراتژی را در دنیای رمز ارزها به کار گیرد. کاربران این پلتفرم، در کنار تجربه کاربری عالی و بی نقص، به بیش از 1500 دارایی دیجیتال دسترسی دارند. کاربران، با استفاده از کوادنسی به راحتی از صرافی های مطرحی مانند بایننس و کوین بیس پرو بهره می برند.

کوادنسی پلتفرم اقتصادی نوین و غیرمتمرکزی است که با تلفیق و استفاده جدید ترین پروتکل ها مبتنی بر بلاک چین توانسته است توجه سرمایه گذاران خرد و کلان، و فعالان اقتصادی را به خود جلب نماید. به گفته توسعه دهندگان کوادنسی، این پلتفرم، برخلاف پلتفرم های مشابه و موجود که استفاده از آنها سخت و پیچیده است، فرآیند کارها را تسهیل نموده است. در این پلتفرم، تنها با چند کلیک می توان به ابزار های مدرن آن دسترسی یافته و از آنها بهره برد.

Quadency-logo

مشخصات ارز دیجیتال کوادنسی

توکن QUAD اساس و مبنای رشد سریع اکوسیستم کوادنسی است. این توکن به عنوان مشوق کاربران برای استفاده از پلتفرم و نیز افزایش ارزش QUAD طراحی و توسعه داده شده است.

از توکن QUAD در موارد زیر استفاده می شود:

  • پرداخت کارمزد پلتفرم
  • پرداخت پاداش های تعریف شده در پلتفرم
  • دسترسی به ویژگی های نوین کوادنسی

نماد توکنQUAD
نوع توکنERC20
جذب سرمایه هدف۵،۰۰۰،۰۰۰ توکن
تعداد کل توکن های پروژه۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن
ارزهای مقبولETH, USDT, USDC

وب سایت کوادنسی

وایت پیپر کوادنسی

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، فعال در زمینه بلاکچین و ارز دیجیتال، برای مخاطبان و مشتریان علاقمند به رمزارزها و ICO ها خدمات مشاوره، سرمایه گذاری و خرید و فروش ارائه می دهد.

جهت کسب اطلاع، خرید و سرمایه گذاری در ارز دیجیتال Quadency با شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز تماس بگیرید.

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *