دسته‌ها
مقالات

ارز دیجیتال Avocado Dao

سرویس بلاکچین آووکادو دائو با ارز دیجیتال Avocado Dao، سازمانی خودگردان و غیرمتمرکز است که بنیان گذاران آن در رابطه با کاربردهای بی نظیر بلاکچین و متاورس هم عقیده اند. آووکادو دائو در نظر دارد بر روی دارایی های بازی های NFT سرمایه گذاری کند. تمرکز این سازمان  بر بهینه سازی ییلد فارمینگ این دارایی ها است. برای دست یابی به این هدف، در پلتفرم موجود، این موارد به افراد به عنوان وام قرض داده میشوند. در کنار این، هدفی که آووکادو دنبال میکند تقسیم سود این سازمان با اعضا و صاحبان توکن Avocado Dao است. 

آرمان ارز دیجیتال Avocado Dao

آووکادو دائو با این آرمان شروع به کار کرده که با تسهیل شرایط موجود، افراد بیشتری را به استفاده از تکنولوژی بلاک چین ترغیب کند. و در کنار آن، امکان کسب درآمد از متاورس را برای عموم ایجاد نمایید. در راستای دسترسی به این اهداف، در کنار تسهیل شرایط، آموزش های لازم نیز ارائه میگردد.

در اصل، سازمان غیر متمرکز و خودگردان آووکادئ باور دارد بلاکچین و متاورس فناوری هایی هستند که میتوانند کارهای روز مره و درآمد افراد را متحول سازند. از نظر بنیان گذاران این سرویس، فناوری های ذکر شده زندگی بهتری برای افراد جهان و نسل های بعدی به ارمغان می آورند.

ارز-دیجیتال-Avocad- Dao

مشخصات ارز دیجیتال آووکادو دائو

نماد توکنAVG
نوع توکنERC20
جذب سرمایه هدف۴۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن
مقدار کل توکن های پروژه۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، شرکت توسعه دهنده خدمات بلاکچینی و ارز دیجیتال، در رابطه با ICO ها و ارز های دیجیتال به علاقه مندان و خریداران خدمات ارزنده ای ارائه میدهد. این خدماتشامل موارد زیر است:

  • خرید ارز دیجیتال و ICO ها
  • سرمایه گذاری در ICO های منتشر شده
  • مشاوره سرمایه گذاری و خرید و فروش

جهت کسب اطلاع، خرید و سرمایه گذاری در ارز دیجیتال Avocado Dao با شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز تماس بگیرید.

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *