دسته‌ها
مقالات

ارز دیجیتال Starly.io

خدمات بلاکچین استارلی آی او، با ارز دیجیتال Starly.io، فضای کسب در آمد برای هنرمندان و گردآورندگان است. استارلی با ایجاد پلتفرمی مبتنی بر گیمیفیکیشن NFT، محیطی ایجاد میکند که هنرمندان بتوانند آثار خود را به فروش بگذارند. این آثار هنری که به شکل کارت عرضه شده و توسط گردآورندگان خریداری میشوند.

ماموریت اصلی استارلی ایجاد پلتفرمی است که در آن به راحتی بتوان آثار هنری و داشته های خود را به NFT ها تبدیل نمود. این NFT ها را میتوان در مارکت پلیس استارلی به فروش گذاشت. این راه روشی برای کسب درآمد و کاری سودآور برای دارندگان و خالقان آثار هنری است.

معرفی توکن استارلی

starly-marketplace
starly-io

توکن بومی استارلی به نام STARLY$ شناخته می شود. این توکن از نوع توکن یوتلیتی می باشد. در واقع، STARLY$ به عنوان واسطه ای میان هنرمندان، گردآورندگان و سایر افراد ذی ربط عمل می کند. با استفاده از این توکن میتوان به تمامی امکانات پلتفرم دسترسی پیدا کرد.

یکی از روش های کسب درآمد در استارلی، استیک کردن توکن های STARLY در اکوسیستم پلتفرم است. با انجام این کار، کاربران پاداش های مختلفی دریافت می کنند. بر روی پلتفرم استارلی سه نوع عضویت طلایی، نقره ای و برنزی تعریف شده است که هر کدام از آنها پاداش ها و امکانات خاصی را برای کاربران دارند.

istarly-io

مشخصات ارز دیجیتال استارلی

نماد توکنSTARLY
نوع توکنFLOW
جذب سرمایه هدفمشخص نشده
تعداد کل توکن های پروژه۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن

وب سایت استارلی آی او

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، در جهت تسهیل خرید و سرمایه گذاری در ICO ها و سایر رمز ارزها مشاوره ارائه داده و خدمات جامع خرید و فروش سرمایه گذاری رمز ارزها را ارائه می دهد.

جهت کسب اطلاع، خرید و سرمایه گذاری در ارز دیجیتال Starly.io با شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز تماس بگیرید.

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *